Shiba Inu Kırılım Gerçekleşti! Düşmeye Devam Edecek Mi?

Mert Özsaban
yeni shiba inu yakım adresi: playzone
Bitlo

En popüler ikinci Meme token olan Shiba Inu fiyat grafiği ne durumda, Shib düşmeye devam edecek mi, Shiba Inu destek kırılımı ne anlama geliyor sorularına gelin bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

Temmuz ayının ortasından bu günelere uzanan ve yükselerek devam eden Shiba Inu ana trendi, bu hafta sonu Bitcoin’de gerçekleşen ani satış baskıları ile birlikte negatif yönde kırılmış durumda. Oldukça değerli olan bu destek trendinin kırılması ile birlikte hızlı satışlar gerçekleşen Shıba da emniyet kemeri destek bölgesi 0,000011 Dolar seviyesi iken. El freni olarak değerlendirebileceğim son güvenli nokta 0,000010 Dolar Bölgesi.

shıba

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
google’da kripto ile i̇lgili en çok aranan 10 soru!

Google’da Kripto ile İlgili En Çok Aranan 10 Soru!

Sonraki Haber
başkan biden’ın kripto kararnamesine, yanıtlar ne zaman sunulacak? baskan bidenin kripto kararnamesine gelecek yanitlar nasil olacak

Başkan Biden’ın Kripto Kararnamesine, Yanıtlar Ne Zaman Sunulacak?

İlgili Haberler