Shiba Inu Balinaları Alım Hacmi, SHIB Kritik Desteğe Sahip Olduğu için% 640 Arttı

Özlem Özbek
shiba inu balinaları alım hacmi, shib kritik desteğe sahip olduğu için% 640 arttı adsiz tasarim 47
Bitlo

Shiba Inu balinalarının işlem hacmi, madeni paranın 24 saatlik işlem hacminde görüldüğü üzere %640 oranına çıktı. Balinalar arasında artan ticari faaliyetler %61 oranıyla zirveye çıktı.

Son 24 saatlik değerler incelendiğinde SHIB sahiplerinin aktif adreslerinde %57,41’e kadar yükselen büyük işlemler görüldü. Shiba Inu’nun 0.00001 önemli destek seviyesine geri dönmesiyle ölçülen SHIB değeri %3,06 şeklinde arttı.

SHIB işlem hacminde %7,48’lik düşüş var

shiba inu balinaları alım hacmi, shib kritik desteğe sahip olduğu için% 640 arttı 25

Yazının hazırlandığı saatlerde Shiba Inu, 0.000193 dolardan işlem görüyordu. Bitcoin ve altcoinlerin hareketli bir şekilde seyretmesi, kripto piyasası ile ilgili Federal Rezerv düzenleyicilerinin de işini olumsuz etkiledi. Şu ana kadar Shiba Inu, tüm Ethereum (ETH) balinaları arasında en büyük tokenlerden biri olarak kabul edilir. En iyi 1000 ETH balinası şu an için SHIB’i 641.196.371 dolardan fazlasını cüzdanlarında tutuyor. SHIB’in fiyatı bir süre yükselmişti ancak şu günlerde bir karışıklık yaşıyor.

Shiba Inu tekrar yükselişe geçecek mi?

SHIB fiyatında yaşanan artış, TREAT iş birliği ile SHIBA Collectible Card Gam adlı yeni bir metaverse tahsil kart oyununun piyasaya sürülmesinin ardından tetiklendi. Bununla beraber tokenin, bir stabilcoin olan SHI’yi tanıtmak için hazırlandığına dair raporlar bulunuyor. Shiba Inu, işlem yaparken SHIB yakan türünün ilk örneği olarak nitelendirilen SHIB Burn Visa Card’ı piyasaya sürdü. Konuyla ilgili yapılan duyuru Twitter’da “Make Payments, Burn SHIB” şeklinde duyurulmuştu.

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ab bankacılık otoritesi, kripto düzenlemeleriyle i̇lgili endişeli 23

AB Bankacılık Otoritesi, Kripto Düzenlemeleriyle İlgili Endişeli

Sonraki Haber
fed, 75 baz puan faiz artırımına gitti! adsiz tasarim 47 1

FED, 75 Baz Puan Faiz Artırımına Gitti!

İlgili Haberler