Shiba Inu Artarken, BONE Harekete Geçti!

İpek Kulaksız
shiba inu artarken, bone harekete geçti! 6
Bitlo

Shiba INU’nun geliştiricisi Shyhtoshi Kusama tarafından belirtildiği üzere, Shib ekosisteminin bir parçası olan BONE’nin harekete geçmesini sağladı.

Shiba Inu’nun harekete geçtiği şu günlerde BONE, genellikle kırmızı seyirde devam eden kripto piyasalara rağmen %25’lik artış yaşadı. BONE, son yedi gün içerisinde %73 artış yaşayarak 0,932 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Bitcoin ve altcoinler, haftanın başından bu yana donuk seviyede seyrederken, yükselişe geçmek için çabalıyor. Kripto piyasalarının genel durumuna bakıldığında, son 24 saat içerisinde hafif düşüşlerle yoluna devam ediyor. BONE, kripto borsası Gate.io, kullanıcıların platformda yer almasını istedikleri tokenler üzerinden oy kullanmaya davet etmişti. BONE Shibaswap (BONE), Volt Inu (VOLT), CatCoin Token (CATS), EverRise (RISE) ve diğerleri de

BONE, kripto borsası Gate.io, platformda ticarete dahil edilebilmesi için kullanıcılarını tercih ettikleri token üzerinde oy kullanmaya davet ettiğinden dikkat çekiyor. BONE Shibaswap (BONE), Volt Inu (VOLT), CatCoin Token (CATS), EverRise (RISE) ve diğerleri dahil olmak üzere toplam on kripto para borsa tarafından oylanmak üzere yerleştirildi. En çok oyu alan on kripto para biriminden üçü “Liste 2 için son para yatırma oylamasına” dahil edilecek.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
flow, neden yükselişe geçti? 4 1

FLOW, Neden Yükselişe Geçti?

Sonraki Haber
bitcoin ve altcoinler'de son durum! 5 ağustos 8

Bitcoin ve Altcoinler’de Son Durum! 5 Ağustos

İlgili Haberler