Scott Minerd’den Şok Edici Bitcoin Tahmini! BTC 8.000 Doları Görür mü?

Gülcan Uyanıker
scott miner’den şok edici bitcoin tahmini! btc 8.000 doları görür mü?
Bitlo

Daha önce Bitcoin için 600 bin dolar tahmininde bulunan Guggenheim yöneticisi Scott Minerd, 2021 boğa sezonunun başında Bitcoin 30.000 doları geçemez diyerek kendisini üzecek bir tahminde bulunmuştu. Minerd, bu seferde piyasayı anlamıyoruz yorumunda bulundu.

ABD medyasından CNBC’ye konuşan Minerd, Bitcoin’de 8 bin dolarlık hedefin görüldüğünü belirterek şu ifadeleri kullandı:

30.000 doların altına düştüğümüzde, dip için 8.000 doları görebiliriz. Bu yüzden daha aşağı inmek için uzun bir yol olduğunu düşünüyorum. Özellikle Fed’in bu kadar kısıtlayıcı ve sert olduğu bir zamanda.

Bitcoin Dışındakilerin Çoğu Çöp

Bitcoin dışındaki diğer kripto para birimleri hakkında yorum yapan Minerd, çoğunun çöp ve neredeyse hiç değer içermediğine değindi.

Bu tür paraların çoğu benim çöpüm. Çoğunun gerçek bir değeri yok. Tamamen sınıf dışılar, tek bir özelliği bile karşılayamıyorlar. Ancak burada teknoloji bizim avantajımıza olabilir. Belki gelecekte kısa sürede çok uzaklara gönderebileceğimiz ve değerini koruyabileceğimiz bir kripto para olur.

Minerd’in söylediği 8.000 dolarlık seviye gelirse, Bitcoin mevcut 30.000 dolarlık seviyesinden %70 düşmüş olacak. Aynı hesaplama Kasım 69 bin dolar seviyesinden yapılırsa düşüş oranı %88 olacak.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
fed raporu! abd’de kripto yatırım aracı olarak kullanılıyor

Fed Raporu! ABD’de Kripto Yatırım Aracı Olarak Kullanılıyor

Sonraki Haber
shiba inu metaverse ekibine yeni bir i̇sim katıldı!

Shiba Inu Metaverse Ekibine Yeni Bir İsim Katıldı!

İlgili Haberler