Robert Kiyosaki Bitcoin’de Yeni Bir Dip Noktası Bekliyor

Cem Yilmaz
robert kiyosaki bitcoin’de yeni bir dip noktası bekliyor ee 2
Bitlo

“Zengin Baba, Yoksul Baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin’de yeni bir dibi test etmesini bekliyor ancak Bitcoin’in geleceği konusunda yükseleceğini düşünmeye devam ediyor.

Yatırımcı, girişimci ve “Zengin Baba, Yoksul Baba” da dahil olmak üzere finansal piyasalar ve finansal okuryazarlık üzerine çok satan bir dizi kitabın yazarı olan Robert Kiyosaki, kripto piyasasındaki mevcut durum hakkında yorumlarını Twitter üzerinden paylaştı.

Kiyosaki, Bitcoin’in geleceğini hala parlak ve yükselişte görüyor ancak Bitcoin testinde yeni bir dip görmeye hazırlanıyor. Görünüşe göre, daha önceki tweetlerine göre altın ve gümüşün yanı sıra BTC’ye de yatırım yapan Kiyosaki, Bitcoin’İn 20.000 $, 14.000 $ ve hatta 9.000 $’a kadar düşmesine hazır görünüyor.

Kiyosaki, Federal Rezerv ve ABD Hazinesinin yozlaşmış kuruluşlar olduğuna inandığı için Bitcoin konusunda uzun vadede hala yükselişte olduğunu söyledi.

2020’de Fed, ABD ekonomisinin pandemiden kurtulmasına yardımcı olmak için 6 trilyon dolardan fazla para bastığında, çoğu kişi bu devasa niceliksel genişleme için ABD hükümetini suçladı ve Kiyosaki de onların arasındaydı.

Daha sonra yakında beklenen bir USD çöküşü hakkında birden fazla tweet attı ve herkesi Bitcoin, gümüş ve altın almaya çağırdı.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ethereum pos protokolüne ağustos’ta geçiş yapacak mı? mk scaled

Ethereum PoS Protokolüne Ağustos’ta Geçiş Yapacak mı?

Sonraki Haber
ust/luna çöküşü i̇ngiltere’yi harekete geçirdi

UST/LUNA Çöküşü İngiltere’yi Harekete Geçirdi

İlgili Haberler