Popüler Analist Cowen, Bitcoin Tahminini Yaptı: Şu Göstergeye Dikkat Edin!

Enes Cebe
popüler analist cowen, bitcoin tahminini yaptı: şu göstergeye dikkat edin!
Bitlo

Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen, küresel olaylar göz önüne alındığında bitcoin fiyatının nasıl etkileneceğini değerlendirdi. 

Yeni bir videoda Benjamin Cowen, ABD borsasının kripto para fiyatları üzerinde önemli bir etkisi olmasını beklerken, BTC için iyiye işaret eden yeni bir gelişmenin olduğunu söyledi:

Kriptoların bir dereceye kadar ne yapacağını belirleyeceğini düşündüğüm şeylerden biri borsa. S&P ve Nasdaq ne yapıyor? Benim için ilginç olan, Nasdaq’ın daha düşük bir dip yapması ama Bitcoin’in yapmaması. Bence bu Bitcoin için oldukça iyi görünüyor.

“Boğa Piyasası Destek Seviyesi Önemli”

Analiste göre, yatırımcılar, altcoinlerin hareketinde önemli bir sinyal olan Bitcoin’in boğa piyasası destek bandının performansını izlemelidir. BTC’nin boğa piyasası destek bandı şu anda 47 bin dolar civarında seyrediyor. Yazının yazıldığı esnada BTC, 44 bin dolar civarında işlem görüyordu:

Bunu önemsememin nedeni, altcoin piyasasının biz onun (destek bandının) üstünde veya altındayken farklı davrandığını bildiğimiz için. 2020 yazında Bitcoin’in destek bandının üzerine çıkmasıyla birçok insan çok para kazandı. Niye ya? Çünkü boğa piyasası destek bandının üzerindeydi. Altındayken, birçok altcoin fazla bir şey yapmadı. 

Cowen, önümüzdeki haftalarda BTC’nin Nasdaq’tan daha iyi performans göstermesini bekliyor.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
shiba inu ünlü moda evi john richmond ile ortak oldu

Shiba Inu, Ünlü Moda Evi John Richmond ile Ortak Oldu

Sonraki Haber
ukrayna'dan airdrop duyurusu, polkadot kurucusundan büyük jest!

Ukrayna’dan Airdrop Duyurusu, Polkadot Kurucusundan Büyük Jest!

İlgili Haberler