Opera, DeFi Platformu ile Entegre Oldu

Enes Cebe
opera, defi platformu ile entegre oldu
Bitlo

Web tarayıcısı Opera, mobil tarayıcı cüzdanında çok daha hızlı ve ucuz işlemler sunmak için merkeziyetsiz borsa DeversiFi ile entegre oldu.

Opera, Starkware’in ikinci kademe ölçeklendirme çözümü tarafından desteklenen merkeziyetsiz borsa DeversiFi’yi tarayacasına entegre etti.

Bir basın açıklamasında şirket, DeFi protokollerinin ve NFT’lerin popülerliğinin artmasının Ethereum ağına talebi artırarak ağda, fahiş ücretlere yol açtığına dikkat çekti. Bu sebeple tarayıcı, kullanıcılarının eşler arası (P2P) işlemlerde ETH’yi daha hızlı ve daha ucuza kullanmalarını sağlamak için DeversiFi ile ortaklık kurdu.

StarkWare kurucu ortağı ve CEO’su Uri Kolodny, yeni birleşmenin maliyetleri azaltacağını ve milyonlarca Opera kullanıcısının, Ethereum’un DeFi dünyasına uygun maliyetle katılmasına izin vereceğini belirtti.

Opera’da Kripto Özelliği

Hatırlanacağı üzere Opera’nın yeni kripto özelliklerine sahip beta sürümü yayımlanmıştı. Kullanıcılar, bu tarayıcı ile en son Blockchain haberlerine, gelecek airdroplara, etkinlik takvimine, NFT’lere, kripto topluluklarına, eğitim içeriğine, podcast’lere ve videolara erişebilecekler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
tether, ticari kağıt holdinglerini %21 düşürdü tether

Tether, Ticari Kağıt Holdinglerini %21 Düşürdü

Sonraki Haber
kripto ve metaverse’e dair beklenen açıklamalar din adamlarından geldi

Kripto ve Metaverse’e Dair Beklenen Açıklamalar Din Adamlarından Geldi

İlgili Haberler