Meta’dan Lüks Atak! Ünlü Markaların Olduğu Sanal Avatar Mağazası Yakında Açılıyor

Meta CEO’su Mark Zuckerberg yaptığı açıklamada, “Meta Avatars Store” adlı dijital lüks giyim mağazasının yakında açılacağını bildirdi.

Meta, kullanıcıların avatarlarını tasarım kıyafetlerle giydirebileceği bir Avatar Giyim Mağazası uygulamasını başlatıyor. Mağaza yakın zamanda Facebook, Instagram ve Messenger’da açılacak. Meta CEO’su Mark Zuckerberg, kullanıcıların Balenciaga, Prada ve Thom Browne gibi üst düzey moda markalarının kıyafetlerinin yer alacağı dijital mağazanın duyurusunu yapmıştı.

İlginizi Çekebilir

meta'dan lüks atak! ünlü markaların olduğu sanal avatar mağazası yakında açılıyor 31

Mağazada ürünlerin fiyatları 2,99 ABD doları ile 8,99 ABD doları arasında değişkenlik gösterecek. Mağaza aynı zamanda yüzlerce ücretsiz kıyafet de barındıracak. Avatarlar, sosyal medyada kullanıcıların görsel temsili olarak nitelendirilmiştir. Mağaza kullanıcılara avatarları için marka kıyafetler satın almasına izin veriyor. CEO, Instagram’daki moda ortaklarından Eva Chen ile yaptığı görüşmede, “İnsanların kendilerini ifade etme biçimlerinin büyük bir kısmı giydikleri aracılığıyla gerçekleşir” dedi ve pazar, “tasarımcıların yeni kıyafetler tasarlamasına ve satışa sunmasına izin verecek” diye ekledi.

Meta Avatarlar Mağazası öncelikle ABD, Kanada, Tayland ve Meksika’da Instagram, Facebook ve Messenger kullanıma açılacak. Mağazanın Türkiye için aktif olup olmayacağı şu an belli değil ancak yeni markaların eklenmesi bekleniyor. 

Bizi Takip Edin

Son Dakika Bitcoin ve Kripto Para Haberlerini Takip Etmek İçin Paranfil'i Takip Edin!

bitcoin

Bitcoin (BTC)

2,255,941.27
ethereum

Ethereum (ETH)

112,163.51
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

6.20
shiba-inu

Shiba Inu (SHIB)

0.000873

En Popüler Yazılar