McGlone’a Göre Bitcoin’de Yükseliş Kapıda!

Cem Yilmaz
mcglone’a göre bitcoin’de yükseliş kapıda! adsiz tasarim 43
Bitlo

Bloomberg kıdemli emtia stratejistlerinden Mike McGlone, Bitcoin’in bu yılın ikinci yarısında daha iyi bir performans göstermesini bekliyor. 

Yaşanan düşüşleri 1987 yılındaki Fed müdahalesinde yaşananlara benzeten McGlone, şunları söyledi:

Bitcoin, bu yılın ikinci yarısında performansını artırabilir. Hareketin çoğu, emtiaların değer kaybetmesi, bakırın 2008’den bu yana en büyük düşüşüne ulaşması ve vadeli işlem piyasalarının 50 haftalık hareketli ortalama karşısında dibe vurmasıyla 1987’deki borsa çöküşüne yönelik agresif Fed müdahalesine benziyordu. Bu, kripto para birimlerindeki çöküşle aynı zamana denk gelmiş olabilir.

1987’deki hisse senetlerinin düşüşünden sonra gelişen piyasalar ile Bitcoin’in toparlanmasının benzer olabileceği ihtimalinden bahseden McGlone, gelecekte en büyük kripto parada daha fazla yükseliş görmeyi beklediklerini belirtti:

En büyük markalı kripto para birimi, kuruluşundan bu yana yarıştaki en hızlı at oldu. Bu 10 yıldaki artışları önümüzdeki dönemlerde de görmeyi bekliyoruz. Özellikle Bitcoin, altın ve Hazine gibi küresel bir teminat aracı da olabilir.

McGlone, Bitcoin’deki düşük oynaklığın da en iyi performans gösteren kripto para birimi için olumlu bir durum olduğunu da sözlerine ekledi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
2018 bitcoin dip öngörüsü tutan smart contracter'den yeni uyarı! 40

2018 Bitcoin Dip Öngörüsü Tutan Smart Contracter’den Yeni Uyarı!

Sonraki Haber
nayib bukele’den borç temerrüdü açıklaması! adsiz tasarim 44

Nayib Bukele’den Borç Temerrüdü Açıklaması!

İlgili Haberler