Mark Cuban: “Dogecoin Cardano’dan Daha Faydalıdır”

Özlem Özbek
mark cuban:
Bitlo

Kripto para piyasaları gelişimini sürdürürken, pek çok yatırımcı ve yönetici piyasada yaşanan olaylar hakkında öngörülerini aktarmaya devam ediyor.

Kripto para piyasasını yakından takip eden isimlerden milyarder iş insanı Mark Cuban’da düşüncelerini aktardı. Mark Cuban, Dogecoin’in Cardano’dan daha faydalı olduğunu aktardı.

Mark Cuban, Dogecoin’i destekledi

Milyarder Mark Cuban, en büyük meme coin olarak adından söz ettiren Dogecoin’in Cardano’dan daha fazla uygulamada yer aldığını ve Dogecoin’in daha faydalı olduğundan söz etti. Dallas Mavericks ekibinin yöneticisi, yatırımcı ve milyarder Mark Cuban konuyla ilgili şu şekilde konuştu;

“Dogecoin gerçekten uygulamalar için aktif bir platform haline gelene kadar Cardano için fırsat devam edebilir.”

Mark Cuban, Cardano’nun akıllı sözleşmeleri başlatmasının ardından önemli bir etki oluşturamadığını aktardı. Cuban, kripto para birimi alanındaki yenilikler konusunda eksik kalındığından endişe duyduğunu söyledi. Cuban’a göre Singapur ve Bahamalar’da sayışa daha fazla kripto para şirketinin olması mevcut düzenleyicilerin belirsiz olmasıdır. Aynı zamanda, Cuban, metaverse evreninde sanal arazi satın alan yatırımcıları da eleştirdi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
polygon kurucu ortağından ayı piyasası yorumu! ayı piyasası bir fırsat mı?

Polygon Kurucu Ortağından Ayı Piyasası Yorumu! Ayı Piyasası Bir Fırsat mı?

Sonraki Haber
2.000 eth balinasının tercihi shiba inu (shib)'dan yana! 17 2

2.000 ETH Balinasının Tercihi Shiba Inu (SHIB)’dan Yana!

İlgili Haberler