Madonna, Bored Ape Yacht Club Koleksiyonundan Bir Eser Satın Aldı

Cem Yilmaz
madonna, bored ape yacht club koleksiyonundan bir eser satın aldı mado
Bitlo

Dünyanın en meşhur sanatçılarından olan Madonna, NFT koleksiyonundan bir eser satın aldı. Madonna 63 yaşında olmasına rağmen geleceği reddetmiyor ve koşullara ayak uydurmaya çalışıyor. Madonna Twitter üzerinden paylaştığı nazar boncuğu paylaşarak gönderide şu sözleri kullandı:

“Sonunda Metaverse’e girdim. İşte benim kendi Ape NFT’im… Bu satın alma için MoonPay’e teşekkürler. Hepimizin nazardan korunmaya ihtiyacı var”

Madonna en ünlü NFT koleksiyonlarından olan Bored Ape Yacht Club’dan bir eser aldı ve bu eser karşılığında 180 Ethereum ödedi. Moonpay aracılığıyla ödeme yapan Madonna bu eser için 564 bin dolar ödeme yaptı. 

Daha önce de Justin Bieber, Eminem ve Stephen Curry gibi dünyaca ünlü isimler Bored Ape Yacht Club’dan eserler satın almıştı. 

Geçtiğimiz günlerde APECoin çıkaran ekip piyasayı bir süreliğine domine etti. CoinMarketCap verilerine göre APECoin son 24 saatte %4.68’lik bir düşüş yaşamasına rağmen 13.19 $’dan işlem görmektedir. 

Bored Ape Yacht Club koleksiyonunu oluşturan ekip Yuga Labs, geçtiğimiz günlerde 450 milyon dolar yatırım aldı ve şirketin yeni projesi olan Otherside’da kullanacağını duyurdu.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
milli eğitim bakanı: eğitim i̇çin metaverse çalışmaları devam ediyor

Milli Eğitim Bakanı: Eğitim İçin Metaverse Çalışmaları Devam Ediyor

Sonraki Haber
blockchain nedir? blokzincir teknolojisi nasıl çalışır?

Blockchain Nedir? Blok zincir Teknolojisi Nasıl Çalışır?

İlgili Haberler