LUNA Durmak Bilmiyor! %300 Yükseldi!

Mert Özsaban
luna durmak bilmiyor! %300 yükseldi! te
Bitlo

Bugün başından bu içeriğin hazırlandığı zamana kadar neredeyse %300 yükselen Terra Luna fiyat grafiği ne durumda gelin birlikte inceleyelim.

Günün erken saatlerinden bu yana hızlı alım baskısında olan LUNA, yaklaşık %300 yükselmiş durumda.

luna

Gün içindeki hareketleriyle oluşan üçgen yapısının da yukarı yönlü kırılımı Terra Luna fiyatını olumlu etkiledi ve yükseliş şiddetini sürdürdü.

luna

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
netflix'ten shiba inu metaverse ekibine transfer! netflixten shiba inu ekibine transfer

Netflix’ten Shiba Inu Metaverse Ekibine Transfer!

Sonraki Haber
beyaz saray raporu'na göre bitcoin madenciliği yasaklanabilir! beyaz saray raporuna göre bitcoin madenciligi yasaklanabilir

Beyaz Saray Raporu’na Göre Bitcoin Madenciliği Yasaklanabilir!

İlgili Haberler