Kripto paralardaki düşüşler alım fırsatı olarak değerlendirilebilir!

Gözde Kılıç
kripto paralardaki düşüşler alım fırsatı olarak değerlendirilebilir! baris soydan
Bitlo

Enflasyon diye bir gerçek var! 

Ons altındaki düşüşe şaşıracak bir şey yok. Analistler ve Fon yöneticileri FED’e bağlı olarak ons tarafında zaten bir düşüş bekliyordu. Altın yatırımcıları şaşırıyorlar ama ons altın tarafında düşüş bekleniyordu! Enflasyon diye bir gerçek var! 

Enflasyonun bu kadar yüksek olması, Biden’ı götürür!

Biden seçimi kazandı ama Trump tekrar gelebilir. Ya da yeni bir aday gelebilir. Bu enflasyonu bastıramazlarsa bu koşullarda FED, güvercin kalamaz.Bankalar, Trump gibi popülist liderlerden korkuyorlar.

Enflasyonla mücadele sürecek, FED enflasyondan kaçamayacak. Bu da doların güçlenmesine ve  ons altının düşmesine neden olacak. Tabi ki diğer koşulların sabit kalmasıyla bunlar olabilir. Savaş gibi olağanüstü bir durum olması durumunda altın yükselişe geçer. 

Kripto paraların kullanım alanı arttıkça ve kripto paralara da talep arttıkça değeri de artacak! Kripto paralardaki  düşüşler alım fırsatı olarak değerlendirilebilir! 

Kripto paraların ödeme aracı ve değer saklama aracı olarak kullanılacağını düşünüyorum. Kripto paraların kullanım alanı arttıkça ve kripto paralara da talep arttıkça değeri de artacak.

Kripto paraların mutlaka bir gün geleneksel paraların bileklerini bükeceklerine inanıyorum! 

ABD enflasyonu ve FED faiz artırımından dolayı kripto paralarda bi miktar daha düşüş görebiliriz! 

Rusya’nın kriptolarla yaptırımları delmeye çalışması regülasyonlar stablecoinlere yönelik regülasyon çağrısı yapması regülasyonlar tarafında kötü haber görmemizi sağlayabilir! ABD, Tether’i ortadan kaldırmaya çalışabilir! Kısa vadede devletler kripto paralara karşı gelebilir ve direnebilir!Kripto paralardaki  düşüşler alım fırsatı olarak değerlendirilebilir! Uzun vadede iyimserim ve uzun vadeli olarak yön ileriye doğru.

 

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
5.4 milyar adet shib yakıldı! r

5.4 Milyar Adet SHIB Yakıldı!

Sonraki Haber
ölü kedi sıçraması nedir?

Ölü Kedi Sıçraması Nedir?

İlgili Haberler