Kripto Kredi Şirketi Celsius İflas Başvurusunda Bulundu

Kadir Demiray
kripto kredi şirketi celsius i̇flas başvurusunda bulundu celsius iflas başvurusunda bulundu
Bitlo

Son dönemlerde Kripto Para Piyasasında yaşanan sert düşüşler birçok şirketin zor şartlar altında kalmasına ve iflas etmesine neden oldu. Three Arrows Capital ile başlayan iflas başvuruları kripto kredi şirketleri arasında yer alan Celsius’a kadar uzandı. Son dönemlerde müşterilerinin para çekme işlemlerini durdurmakla dikkatleri üzerine toplayan kripto kredi şirketi Celsius iflas başvurusunda bulundu. 

Celsius İflas Başvurusu

kripto kredi şirketi celsius i̇flas başvurusunda bulundu celsius

2017 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde Alex Mashinsky ve S. Daniel Leon tarafından kurulan kripto kredi şirketi Celsius, New York’un Güney Bölgesi’nde 11 farklı iflas başvurusunda bulundu. Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz kripto kredi şirketi Celsius Network yaptığı açıklamada işlerini istikrara kavuşturmak ve tüm paydaşları için değeri üst düzeye çıkarmak adına yeniden bir yapılanma için iflas başvurusunda bulunduğunu açıkladı.

Celsius Fiyatları Durumdan Nasıl Etkilendi?

Geçtiğimiz aylarda krizin ortaya çıkmasından kaynaklı olarak sert düşüşler yaşayan Celsius Token son dönemlerde günde %150’ye yakın değer kazanarak toparlanmaya başlamıştı. Fakat iflas başvurusunun ardından Celsius Token fiyatları da düşmeye başladı, iflas başvursunun ardından yaklaşık %57 oranında değer kaybeden kripto para birimi gün içerisinde hafif hafif yükselişe devam ediyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
abd enflasyon verilerinin yüksek olmasının bitcoin'e etkisi nasıl oldu? 21

ABD Enflasyon Verilerinin Yüksek Olmasının Bitcoin’e Etkisi Nasıl Oldu?

Sonraki Haber
abd para basabilir, bu btc'yi nasıl etkiler? 2 3

ABD Para Basabilir, Bu BTC’yi Nasıl Etkiler?

İlgili Haberler