JPMorgan, Yeni Yatırım Hamlesiyle Gündemde!

Özlem Özbek
jpmorgan, yeni yatırım hamlesiyle gündemde! jpmorgan yeni yatirim hamlesiyle gündemde
Bitlo

JPMorgan Chase, Block ve Stripe’e karşı daha güçlü liderliğini devam ettirmek adına fintech girişimi olan Renovite’i satın alacağını duyurdu.

JPMorgan, Block ve Stripe’e karşı elini güçlendiriyor

JPMorgan, Stripe ve Block ile içinde bulunduğu mücadelede güçlü olabilmek için ödeme yöntemleri girişimi olan Renovite’i satın alacağının duyurusunu yaptı. Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey ile adından söz ettiren Block, son zamanlarda işlerini daha da hızlandırmış gözüküyor. Hem yatırım hem de hizmet anlamında hakimiyetini genişten şirket, bu alanda Stripe ile de rekabet halindedir. Bu iki dev isim, JPMorgan’ın planlarını gerçekleştirmesinde önemli rakipler arasındadır.

Küresel ödeme anlamında önemli isimlerin başında gelen JPMorgan, Fremont California merkezli Renovit’i kendi bünyesine alarak yatırımcılar için yeni teklifler sunma imkanını daha da genişleteceğini bildirdi. JPMorgan her ne kadar dünyanın en büyük yatırımcı hizmeti sağlayıcısı olsa da, Stripe ve Block gibi sektöre yeni giren hızlı büyüme grafiğine sahip şirketler rekabeti kızıştırmayı başarıyor. JPMorgan’da bu rekabette elini güçlendirecek hamleler yapmaktan çekinmiyor.

 

 

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
kripto sigortacılığı pazarı büyüyor,

Kripto Sigortacılığı Pazarı Büyüyor, “Önemi Arttı”

Sonraki Haber
bu dört altcoin durgun seyre rağmen fırladı! bu dört altcoin durgun seyre ragmen firladi1

Bu Dört Altcoin Durgun Seyre Rağmen Fırladı!

İlgili Haberler