JPMorgan Chase CEO’su: Bitcoin Hala Değersiz

İlker Devrim
bitcoin 60 bin doları gördü! bundan sonra ne olacak?
Bitlo

JPMorgan Chase & Co’nun CEO’su Jamie Dimon, müşterilerinin yatırım yapmaya istekli olmasına rağmen Bitcoin’in değersiz olduğunu düşündüğünü söyledi.

Bitcoin’in etkileyici performansı, -en azından son birkaç yıldan beri- bu kripto para birimine yatırım yapmanın bir miktar değeri olduğunu kabul etmek zorunda kalan birkaç şüphecinin ağzını kapattı. Ancak buna rağmen JPMorgan Chase CEO’su Jamie Dimon, bu grupta yer almıyor.

Tanınmış iş adamı, Bitcoin hakkındaki görüşlerini bir kez daha yineledi ve kendi bakış açısına göre kripto para biriminin herhangi bir içsel değerden yoksun olduğunu ve bunu ciddi bir yatırım olarak kabul etmediğini iddia etti.

JPMorgan CEO’su Bitcoin’den Nefret Ediyor, Ancak Bitcoin Pro-Müşterilerini Seviyor

Ancak Dimon, fikrinin bugün popüler olmadığını kabul etti. “Şahsen Bitcoin’in değersiz olduğunu düşünüyorum. Ancak müşterilerimiz yetişkindirler ve benimle aynı fikirde değiller.”

JP Morgan’ın CEO’su, duyguyu işten nasıl ayıracağını biliyor ve kripto para birimlerine maruz kalma konusundaki yüksek ilgileri göz önüne alındığında, Bitcoin müşterilerine yatırım seçenekleri sunmakta artık hiçbir sorunu olmadığını garanti ediyor.

Bu küçük adım, Jamie Dimon’un tutumunda şimdiden önemli bir değişiklik olduğunu gözler önüne seriyor. 2017 yılında JPMorgan Chase CEO’su, BTC’nin “lale soğanlarından daha kötü” bir sahtekarlık olduğunu iddia ederek, çalışanlarının hiçbirinin Bitcoin ticaretini yapmasını istemediğini söylemişti.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ripple'dan kripto endüstrisi için önemli adım

Ripple’dan Kripto Endüstrisi için Önemli Adım

Sonraki Haber
ripple, güneş enerjisi projelerini destekliyor

Ripple, Güneş Enerjisi Projelerini Destekliyor

İlgili Haberler