İşte Ethereum Balinalarının En Çok Ticaret Yaptığı Altcoinler!

Cem Yilmaz
i̇şte ethereum balinalarının en çok ticaret yaptığı altcoinler! eth
Bitlo

WhaleStats verilerine göre en büyük 1000 Ethereum balinası Serum (SRM), FTX Token (FTT) ve Chainlink (LINK) ticareti yapıyor.

Verilere bakıldığında en büyük Ethereum balinalarının Serum (SRM), FTX Token (FTT), Chainlink (LINK), PAX Gold (PAXG) ve Magic Internet Money (MIM) topladığı görülüyor ancak balinalar topladıkları ürünleri HODL etmekten ziyade ticaret yapıyorlar bu ürünlerle ve yine en çok sattıkları ürün olarak bu ürünler karşımıza çıkmaktadır.

i̇şte ethereum balinalarının en çok ticaret yaptığı altcoinler! matic1

Listede bahsi geçen altcoinlerin yanı sıra balinalar stabil kripto paralara da oldukça önem veriyor ve USD Coin (USDC), Tether (USDT), Binance USD (BUSD) topluyorlar. Ayrıca bu hafta en büyük altcoin alımlarından biri dünyanın en zengin Ethereum balinasından geldi. WhaleStats’e göre, yatırımcı yakın zamanda yaklaşık 1,20 milyon dolar değerinde 49.99 milyar SHIB satın aldı.

En zengin 1000 varlık arasında yer alan bir başka balina, yaklaşık 3.5 milyon $ değerinde 2,5 milyon Polygon (MATIC) topladı. Başka bir veriye göre, Ethereum ağındaki dördüncü en zengin yatırımcı, yaklaşık 4,47 milyon dolar değerinde 3 milyon Fantom (FTM) satın aldı.

Balinalar FTT ve SHIB Tokenı Tutmaya Devam Ediyor

WhaleStats’a göre, balinalar Ethereum dışında en çok FTX borsasına ait olan token (FTT) ve Shiba Inu’yu (SHIB) elinde tutuyor. Bu altcoinleri USDC ve USDT stabil coinler takip ediyor. Listenin geri kalanı sırasıyla BEST, OKB, MANA, CRO, MATIC, LINK, BTR, GALA, WBTC, SRM, MXC, FTM ve SAND’ı içeriyor.

i̇şte ethereum balinalarının en çok ticaret yaptığı altcoinler! matic2

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
binance, rusya'ya yapılan yaptırımlara dahil olabilir binance

Binance, Rusya’ya Yapılan Yaptırımlara Dahil Olabilir

Sonraki Haber
rus hesapları askıya alınacak mı? i̇şte ukrayna başbakan yardımcısının çağrısı

Rus Hesapları Askıya Alınacak mı? İşte Ukrayna Başbakan Yardımcısının Çağrısı

İlgili Haberler