İşte En Büyük Shiba Inu Balinaları!

İpek Kulaksız
i̇şte en büyük shiba inu balinaları! 18 3
Bitlo

Ethereum (ETH) balinaları, ayı piyasasına rağmen Shiba Inu’yu (SHIB) tercih ederken, bazı balinalar ile göz ardı edilmeyecek miktarda memecoin alımı gerçekleştirdi.

Ethereum blok zincirinin popüler ismi Shiba Inu, sadece bir memecoinden çok daha fazlası olduğunu göstermek için adım adım ilerliyor. Bu sayede desteklenmesiyle değil aynı zamanda kendi ekosisteminde her geçen gün daha da yayılmasıyla gerçekleşiyor. Ethereum balinaları, düzenli olarak ağda gerçekleşen işlemler listesinin ilk sırasında geldiği için SHIB’i tercih ediyor gibi gözüküyor.

Dev balinaların elinde kaç SHIB var

SHIB tokeninin en bilinen cüzdanı, DEAD cüzdan olarak adından söz ettiren Burn Wallet’dır.  Bu cüzdan, tüm SHIB’lerin yakıldığı ve sonuç olarak ise tedarikten çıkarıldığı bir alandır. 4.8 milyar dolar değerinde olan cüzdanda yazının hazırlandığı dakikalarda 48.732.607.971.750,43 token bulunuyor. Burn Wallet, 12 saatlik 4 milyondan faz ek token artışıyla her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, toplam arzın %50’lik kısmını bağışlayan Shiba Inu’nun yaratıcısı Ryoshi’den aldığı jetonların %90’ını aktararak bu dead cüzdanın geliştirilmesinde önemli etkisi vardır.

Watcher Guru tarafından hazırlanan listeye göre, 14 cüzdan SHIB’de 100.000.000 dolardan fazla eşdeğeri tutara sahiptir. İlk cüzdanda 577.000.000 $ veya 48.732.607.971.70.43 SHIB yer alıyor. Bu cüzdan, dolaşımdaki toplam token arzının yaklaşık oalrak %5’ini oluşturuyor.

 

 

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
kurumsal yatırımcılar ethereum’a yöneliyor!

Kurumsal Yatırımcılar Ethereum’a Yöneliyor!

Sonraki Haber
shiba inu hakkında önemli teoriler! 21 1

Shiba Inu Hakkında Önemli Teoriler!

İlgili Haberler