Günün En Çok Aranan Altcoin’i Hangisi? Hedefi Kaç Dolar?

Mert Özsaban
günün en çok aranan altcoin'i hangisi? hedefi kaç dolar? aa scaled
Bitlo

Kripto para market verilerine göre günün en çok aranan coinleri arasında yer alan AOG güncel fiyat grafiği ne durumda, Age of Gods Token kaç dolar olacak, AOG yükselir mi, Age of Gods kaç dolar olacak sorularına bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

Düşen bir trend kanalı içerisinde fiyatlanan AOG, düşen kanal destek trendi ziyaretinde aldığı yukarı yönlü fiyat tepkisi ile birlikte yeniden düşen trend kanalı direnç bölgesini hedeflemiş durumda. Age of Gods Tokenin içerisinde bulunduğu düşen trend kanalı tipik hareketleri doğrultusunda direnç trendi fiyat kırılımı ile birlikte yukarı yönlü hareketler beklenebilir. AOG’un yaşayabileceği bu senaryo ile birlikte olası düşen direnç kırılımı sonrası fiyat hedefi 0,03050 Dolar seviyesi olacaktır.

0,03050 Dolar seviyesine ulaşması ardından AOG için ana hedef 0,03200 Dolar bölgesi.

ageofgods

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ethereum balinaları birleşmeden memnun kalmadı!

Ethereum Balinaları Birleşmeden Memnun Kalmadı! “Varlıklarını Satıyorlar”

İlgili Haberler