GeckoCon 2022 Etkinliğine Sayılı Günler Kaldı

Özlem Özbek
geckocon 2022 etkinliğine sayılı günler kaldı 6 1
Bitlo

CoinGecko, 14 – 15 Temmuz tarihleri arasında GeckoCon 2022 etkinliğini başlatıyor.

Blokzincir ve kripto para dünyasında gerçekleşen etkinlikler, hem kripto topluluklarını daha yakından takip etmek hem de network sağlamak adına oldukça önemlidir. 14 – 15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan GeckoCon 2022 etkinliği kapsamında Web3’ün merkezi olmayan yapısının nasıl güçlendirileceği konusu işlenecek. Bunun yanı sıra elbette ki, sektörün önemli isimleri etkinliğe katılacak ve uzmanı olduğu konular hakkında söz alacak.

GeckoCon 2022 için sayılı günler kaldı

GeckoCon 2022 için artık sadece bir kaç gün kaldı demek mümkündür. Sadece 7 gün sonra başlayacak olan bu etkinlik 2 gün boyunca devam edecek. Etkinlik bitimine kadar katılımcılar, Web3’ün Yaratıcı Ekonomi, Finans, Yönetişim, İşletme ve daha fazlasının da geleceği ne gibi etkileceği konuları üzerine durulacak. Etkinliğin tamamı online gerçekleşecek ve 40 oturum yapılacak.

Etkinlikte yer alacak isimlere bakmak gerekirse Axie Infinity’nin kurucu ortağı Alexander Larser’i, Rarible’ın CEO’su Alexey Falin’i, The Sandbox’ın kurucusu Sebastian Borget’yi yer alıyor. Bunun yanı sıra CoinGecko’nun kurucu ortakları TM Lee ve Bobby Ong’un da konuşmacı olarak etkinlikte yer alacak. Son olarak ise DeFi protokollerinden Solend’in kurucusu Rooter 0x da konuşmacılar arasında yerini alacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
i̇flas başvurusunda bulunan son i̇sim

İflas Başvurusunda Bulunan Son İsim “Voyager Digital” Oldu

Sonraki Haber
hindistan'daki ağır vergiler, kripto borsalarını vurdu 6

Hindistan’daki Ağır Vergiler, Kripto Borsalarını Vurdu

İlgili Haberler