Galatasaray’ın NFT Koleksiyonu Yayınlandığı Dakikada Tükendi!

Utku Tez
galatasaray nft
Bitlo

Galatasaray, NFT sektörüne gireceğini geçtiğimiz günlerde bildirmişti. Koleksiyonun ilk bölümü saat 19.05’te yayınlandı. Ali Sami Yen adı verilen koleksiyon yalnızca bir dakika içinde tükendi. Koleksiyon içerisinde 100 adet NFT eser bulunmaktaydı. Tanesi 1850 Euro’dan satışa çıkan eserlerin tamamı satıldı ve sarı kırmızılı kulüp yaklaşık 57 saniye içerisinde 185 bin Euro kazandı.

Yeni Koleksiyonlar Yayınlanacak

Galatasaray, Türkiye’de NFT sektörüne giren ilk kurum oldu. Koleksiyonun ikinci bölümü 8 Ekim’de 1000 adet olarak satışa çıkacak. Üçüncü bölümü ise 15 Ekim’de yayınlanacak ve tam 10.000 adet NFT ürün satışa sunulacak.

Galatasaray’ın NFT Eserleri Nasıl Satın Alınıyor?

Her NFT koleksiyonun satışı sırasında Galatasaray ve Shirtum’un web sitelerinde özel bir açılış sayfası bulunmakta. Taraftarlar, istedikleri NFT’nin görseline tıkladığında Shirtum platformunda bulunan Galatasaray açılış sayfasına yönlendirilecekler. Burada talep ettikleri NFT’yi kredi kartı veya banka kartı ile satın alarak, hem değerleri parçaların sahibi olacak hem de kulüplerine destek olmuş olacaklar.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
beyaz saray kripto paralar

Beyaz Saray’dan Çok Önemli Kripto Para Hamlesi!

Sonraki Haber
galatasaray fan token

Galatasaray Fan Token (GAL)

İlgili Haberler