Ethereum Name Service Kayıtları 1.8 Milyonun Üzerine Çıktı!

Özlem Özbek
ethereum name service kayıtları 1.8 milyonun üzerine çıktı! 14
Bitlo

Ethereum Name Service (ENS) tarafından aktarılan verilere göre temmuz ayında yaşanan artışla, ENS kullanıcı sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Kripto varlıkları merkezi borsalar dışında kullanan ve genellikle cüzdanlar arasında hareketli ilerleyen kullanıcılar, kripto adresleriyle ilgili zaman zaman sorun yaşayabiliyorlardı. Bu anlamda, popülerliği her geçen gün artan ENS satışları hızla arttı. Bunun yanı sıra yakın zamanda açıklama yapan ENS, kayıtları göstererek adreslerde yeni bir noktaya gelindiğini belirtti.

ENS kayıtlarında artış yaşanıyor

Ethereum Blockchain ağı gelecek günlerde oldukça kritik bir süreç geçirecek. Fiyat anlamında kararsız bir duruma giren Ethereum (ETH), Ethereum 2.0 yükseltmesiyle de merak uyandırıyor. Kısa bir süre önce yapılan Merge tarihi, Ethereum’un PoS’a geçiş süreci için oldukça önemli bir adımdır. Geçiş süreci beş adımdan oluşuyor. Bunlardan ilk adımı Merge, ENS alan adları tarafından oldukça etkili oldu. ENS Domains’in aktardığı üzere Ethereum Name Service alan sahipliği sadece Temmuz ayında 378.000 yeni .eth kaydı ile 1.8 milyonun üzerine çıktı. Resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamalara göre ENS kayıtları tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı.

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
shiba inu’nun aylık i̇şlem sayısında artış gözlemlendi 13 1

Shiba Inu’nun Aylık İşlem Sayısında Artış Gözlemlendi

Sonraki Haber
doge-shib-analiz-bitlo

Dogecoin ve Shiba Fiyat Tahminleri, Dogecoin Fiyat Yorumu

İlgili Haberler