Ethereum Merge Hakkında En Çok Arama Yapan Ülkeler! Türkiye Kaçıncı Sırada?

Özlem Özbek
ethereum merge hakkında en çok arama yapan ülkeler! türkiye kaçıncı sırada? ethereum merge hakkinda en cok arama yapan ulkeler turkiye kacinci sirada
Bitlo

Ethereum için günler sonra gerçekleştirilecek Merge güncellemesine ne çok ilgi duyan ülkeler arasında Türkiye’de yer alıyor.

Ethereum’un Proof of Work konsensüsünden Proof Of Stake’e geçişini temsil eden Merge özelinde yapılan araştırmada, 2022 Haziran ayından bu yana Merge hakkında hangi ülkelerin ne kadar arama yaptığı ele alındı. Arama kayıtlarına göre birinci sırada Singapur yer alırken, ikinci sırada İsviçre ve Kanada, üçte ise Almanya yer alıyor. Merge hakkında en çok arama yapan ülkeler sırasında Türkiye ise sekizinci sırada yer alırken “ETH PoW ve ETH PoS” şeklinde yapılan aramalarda ise birinci sıraya adını yazdırıyor.

Konuyla ilgili yapılan araştırma, Google Trends’in İngilizce terim aratmalarına dayanarak gerçekleştirildi. Aratma raporu detaylarında, 13-15 eylül tarihleri arasında gerçekleşmesi beklenen Merge’ün kripto para sektörü için tarihi bir adım olacağı değerlendirildi.

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
e-data teknoloji, 2022 i̇lk yarı yıl sonuçlarını açıkladı! edata teknoloji 2022 ilk yari yil sonuclarini acikladi

E-Data Teknoloji, 2022 İlk Yarı Yıl Sonuçlarını Açıkladı!

Sonraki Haber
altında tarihi seviye! altın riskli bir varlık mı? altinda tarihi seviye altin riskli bir varlik mi

Altında Tarihi Seviye! Altın Riskli Bir Varlık Mı?

İlgili Haberler