Ethereum Konferansı Katılımcılarına Coronavirus Şüphesi

Ethereum Coronavirus

Merkezi olmayan giriş hizmeti sağlayıcısı TorusLabs kurucu ortağı, Zhen Yu Yong (Zen), 11 Mart tarihinde kendisine koronavirüs COVID-2019 teşhisi konulduğunu tweetledi.

Zen, 28 Şubat’tan 1 Mart’a kadar düzenlenen ETHLondon sırasında kendisiyle temas halinde olan ve olabilecek insanların veya 3 Mart’tan 5 Mart’a kadar Paris’te düzenlenen Ethereum Topluluk Konferansı’na (ECC) katılanların dikkatli olmalarını ya da gerekli testleri yaptırmaları konusunda uyardı.

ECC büyük toplantıları yasaktan muaf

Koronavirüs tehdidi, son haftalarda birkaç büyük kripto para birimi konferansını etkiledi; Paris Blockchain Haftası 2020, Fransa’nın Şubat ayının sonundan itibaren büyük iç mekan toplantılarına bir yasak getirmesinin ardından son zamanlarda 9 Aralık’a kadar ertelendi. Ancak, ECC, 5.000’den az katılımcıya sahip olduğu için yasaktan muaf tutuldu.

Koronavirüs aynı zamanda Londra’nın blok zincirini de etkiledi ve çok sayıda boş koltuk vardı ve başlangıçta sahnede gerçekleşmesi planlanan sunumlar aceleyle canlı akış web seminerleri olarak yeniden düzenlendi.

Hastalığın yayılmasından kaynaklı korkular dün Londra’daki CryptoCompare’in Dijital Varlık Zirvesi katılımını önemli ölçüde etkiledi.

Coronavirus kripto konferanslarını etkiliyor

2 Mart’ta Hong Kong Blockchain Haftası 2020, Ocak sonunda ertelendikten sonra 28 Eylül ile 30 Eylül arasında yeniden planlandığını açıkladı. Duyuru, Hong Kong Token2049 konferansının Ekim ayında yeniden planlanmasından bir ay sonra geldi.

İtalya’nın yaklaşan EDCON’u 22 Şubat’ta iptal edildi ve Güney Kore’nin Nitron Zirvesi 2020 de Şubat’ın başında ertelendi.

Bir Cevap Yazın