Ethereum Grafiğinde Son Durum! Önemli Teknik Seviyeler!

Avatar
ethereum grafiğinde son durum! önemli teknik seviyeler! etheruem
Bitlo

ABD tarafında stratejik rezervlerin piyasaya sunulması ile birlikte petrol fiyatlarında sert düşüşler gerçekleşti. Anlık olarak ham petrol 103 dolar seviyelerinde işlem görürken, brent petrol 107 dolar seviyesinde bulunuyor. Vadeli endekslerde ise genel olarak negatif görünüm hakim.

Kripto para piyasası için önemli bir gösterge olan DeFİ üzerindeki toplam kilitli değer miktarında yükselişler devam ederken, korku ve açgözlülük endeksi 52 seviyelerine kadar gelmiş durumda.

Bitcoin 48.000 dolar seviyesinden tepki almaya devam ederken, öncü altcoin Ethereum grafiği diğer altcoinler için referans olmaya devam ediyor. Günlük grafik üzerinden incelendiğinde 200 günlük hareketli ortalamadan alınan tepki sonrası 3.342 dolar seviyesine kadar geri çekilme yaşandı. Grafik üzerindeki geri çekilmenin devam etmesi durumunda bir sonraki destek seviyesi 3.228 dolar olabilir.

ethereum grafiğinde son durum! önemli teknik seviyeler! eth 2200 günlük hareketli ortalamanın yukarı yönlü kırılması ve seviye üzerindeki kapanışların devamı durumunda ise 3.600 dolar seviyesine doğru yükseliş gerçekleşebilir. Grafikteki golden cross oluşumu fiyatları desteklemeye devam etmekte olup, minör yükseliş trendinin devamı için 20 günlük hareketli ortalama önemli destek seviyesi olabilir.

RSI tarafında yukarı yönlü trend oluşumu devam etmekte olup, indikatörün aşırı alım bölgesinden 70 seviyesinin altına dönüş yapması fiyattaki geri çekilmenin ivme kazanmasına neden olabilir.

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
teoman nft dünyasına mı giriyor? teo

Teoman NFT Dünyasına mı Giriyor?

Sonraki Haber
correlation on chain analizi

Correlation

İlgili Haberler