Ethereum Düşmeye Devam Edecek Mi? Hedef Kaç Dolar?

Mert Özsaban
ethereum güncellemesi defi ve stablecoinleri etkileyecek mi?
Bitlo

Merge güncellemesi ardından neredeyse %25’e kadar değer kaybeden Ethereum, 1.280 Dolar seviyesine kadar gerilemiş durumda. Ethereum güncel fiyat grafiği ne durumda, Ethereum kaç dolar olacak, ETH yeni hedef neresi sorularına gelin birlikte cevap bulalım.

30 Dakikalık fiyat grafiğini incelediğimizde Ethereum’un düşen bir trend kanalı içerisinde fiyatlandığını görebiliyoruz. Düşen bu kanalı kırıp kıramayacağı konusunda belirsizlikler yaşayan Ethereum, destek trendinden sekmişken ilk olarak direnç trendini hedefliyor. İlk hedef bölgesi 1.360 Dolar seviyesine teğet düşerken kırılım sonrası hedef bölgeleri, 1.450 Dolar, 1.640 Dolar ve 1.760 Dolar direnç seviyeleri.

Negatif tarafta olası senaryo düşüşün devam etmesi. Direnç trendinden red yeme ihtimali olan Ethereum için yol bu ziyaret sonrası netleşmiş olacak. Olası geri dönüş ETH için 1.200 Dolar seviyesini hedefleyecektir.

eth-ethereum

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
fiyatlar düşüyor! yatırımcılar i̇çin dipten alış zamanı mı geldi? fiyatlar dusuyor yatirimcilar icin dipten alis zamani mi geldi

Fiyatlar Düşüyor! Yatırımcılar İçin Dipten Alış Zamanı Mı Geldi?

Sonraki Haber
robert kiyosaki:

Robert Kiyosaki: “Dolar Ölüyor, Bitcoin, Altın ve Gümüş Alın”

İlgili Haberler