Ethereum Direnç Çizgisini Kırdı! Önemli Teknik Seviyeler!

Avatar
ethereum direnç çizgisini kırdı! önemli teknik seviyeler! ethereum
Bitlo

Bitcoin tarafındaki yaşanan yukarı yönlü hareketlilikler Ethereum tarafında da etkili olmaya devam ediyor. 

Günlük grafikte 2.630 dolar direnç seviyesinin yukarı yönlü kırılımı ile birlikte 20 günlük hareketli ortalamaya doğru bir hareketlilik olmuştur. 20 günlük hareketli ortalama seviyesinin yukarı yönlü kırılımı durumunda Fibonacci Extension seviyesi olan 2.940 dolar seviyelerine doğru yukarı yönlü hareketlilik olabilir. 20 günlük hareketli ortalama seviyesi Bitcoin tarafında da önemli bir direnç seviyesi olarak karşımıza çıkmakta olup, bu seviyenin kırılımı genel olarak Bitcoin ve Ethereum tarafında yukarı yönlü momentumun güç kazanmasına neden olabilir. 

ethereum direnç çizgisini kırdı! önemli teknik seviyeler! ethereum analiz

Bu seviyeden bir dönüş gerçekleşmesi ve fiyatlarda geri çekilme yaşanması durumunda 2.400-2.630 dolar bandına doğru düşüşler yaşanabilir. 

RSI tarafında aşağı yönlü trendin kırılımı gerçekleşmiş gözükmektedir. 20 günlük hareketli ortalamadan bir geri dönüş olmadığı sürece genel olarak RSI tarafında da tekrardan trend içine dönüş olmaması beklenir. 

MACD negatif bölgede yukarı yönlü sinyal vermiştir. Histogramın pozitif bölgede genişlemeye devam etmesi yukarı yönlü hareketi doğrulayıcı olabilir. 

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
yatırım bankası morgan stanley, bitcoindeki düşüşleri yorumladı

Yatırım Bankası Morgan Stanley, Bitcoindeki Düşüşleri Yorumladı

Sonraki Haber
i̇ngiliz sanatçı turner’ın resimleri nft oluyor

NFT nedir?

İlgili Haberler