Elon Musk, Dogecoin Desteğine Devam Ediyor!

İpek Kulaksız
elon musk, dogecoin desteğine devam ediyor! 14 1
Bitlo

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin (DOGE) hayranlığı ve desteği hız kesmeden devam ediyor.

Her ne kadar Musk, son dönemlerde Twitter’ın satın alma haberleriyle gündeme gelse de genel olarak yapmış olduğu paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Özellikle de Dogecoin hayranlığıyla bilinen Musk, neredeyse yaptığı her paylaşımla kripto paranın hareketlenmesinde etkili olabiliyor.

CEO Musk, sadece DOGE’i destekliyor

Elektrikli araç üreticisi Tesla’nın CEO’su Elon Musk, desteğine her zaman devam ettiği Dogecoin hakkında açıklamada bulundu. DOGE hakkında sorulan sorulara şu şekilde cevap verdi; “Açıkçası, esas olarak Doge’u destekliyorum” dedi.

Öyle ki Tesla, geçtiğimiz Ocak ayı içerisinde DOGE’yi ödeme yöntemi olarak kabul ettiğini duyurmuştu. Mayıs ayına gelindiğinde ise Musk tarafından yönetilen uzay aracı üreticisi Spacex’de DOGE’yi kabul ettiğini açıklamıştı. Bu detaylar değerlendirildiğinde Musk, pek çok alanda Dogecoin’i destekliyor.

Dogecoin’in diğer kripto paralara göre daha düşük seviyelerde seyretmesine rağmen Musk desteğini geri çekmemek konusunda kararlı gibi gözüküyor. CEO, Dogecoini desteklediği için dava edilmesine rağmen, o dönemde tekrar Dogecoin aldığını aktarmıştı.

 

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
arthur hayes;

Arthur Hayes; “Ethereum (ETH) 5.000 Doları Görecek”

İlgili Haberler