DOGE’nin Piyasa Değeri 8 Milyar Doların Üzerinde!

Özlem Özbek
doge'nin piyasa değeri 8 milyar doların üzerinde! dogenin piyasa degeri 8 milyar dolarin uzerinde
Bitlo

Kripto para market değerlerine göre onuncu sırada yer alan memecoin Doge’nin piyasa değeri 8 milyar doların üzerine çıktı.

Lider memecoin DOGE, bir süredir yatırımcılarına kazandırmasıyla gündeme geliyorken, piyasa değerinde de ciddi bir artış yaşandı.

Piyasa değerinin yükselmesi fiyatını etkiliyor mu?

DOGE güncel kripto para market verileri incelendiğinde son 24 saat içerisinde %2,50 değer kazanmasına rağmen yükselen piyasa değeri kripto para analistleri tarafından olumsuz karşılandı.

Lider memecoin’in yükselen piyasa değerinin, boğaların kontrol altına alınmasını sağladığı düşünülüyor. Dogecoin, bu içeriğin hazırlandığı zaman diliminde 0,06 Dolar seviyesinde işlem görüyorken son 24 saatlik işlem hacmi 360 Milyon Dolar bandında.

Dogecoin’le ilgili metrikler incelendiğinde, DOGE’nin otuz günlük Piyasa Değerinin Gerçekleşen Değere (MVRV) oranı eksi yüzde 5,378 şeklindedir. Bu, MVRV’nin sadece ayı piyasası yaşanması halinde daha da kötü olacağı anlamına gelmektedir. Bunun temel olarak sebebi ise MVRV’nin alt sinyal vermesinde yardımcı olmaya yönelik hareket etmesidir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
analist michael van de poppe, ripple ve bitcoin'i yorumladı! analist michael van de poppe ripple ve bitcoini yorumladi1

Analist Michael van de Poppe, Ripple ve Bitcoin’i Yorumladı!

Sonraki Haber
celsius yatırımcılarından savunma hamlesi! celsius yatirimcilarindan savunma hamlesi

Celsius Yatırımcılarından Savunma Hamlesi!

İlgili Haberler