Doge’de Son Durum Ne? Dogecoin Fiyat Tahmin ve Yorum

Mert Özsaban
son 24 saatte %12 artan dogecoin neden yükseliyor?
Bitlo

En popüler Meme kripto para Dogecoin güncel fiyat grafiği ne durumda, Dogecoin yeniden yükselecek mi, Doge geleceği nasıl sorularına gelin sorulara bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

Bitcoin tarafındaki negatif fiyat hareketlerinden nasibini alan Dogecoin düşmeye devam ederken 0,060 Dolar ara desteğinden geri dönüş tablosu çiziyor. Negatif tarafta bu ara desteğin kaybedilmesi Doge’yi 0,057 Dolar desteğine düşürecekken, 0,060 Dolar ara desteğinden yaptığı geri dönüş başarılı olaması durumunda ilk ziyaret noktası 0,065 Dolar direnci.

Dogecoin’in 0,065 Dolar direnci üzerine çıktığı durumda bu yatay destek ve yükselen destek trendi arasında gel-git hareketleri yapacağını öngörebiliriz.

doge

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
tayland'da kripto reklamları artık şu şartları taşımak zorunda! taylandda kripto reklamlari artik su sartlari tasimak zorunda

Tayland’da Kripto Reklamları Artık Şu Şartları Taşımak Zorunda!

Sonraki Haber
shiba inu (shib) giyim serisi milano moda haftasında! shiba inu giyim serisi milano moda haftasinda1

Shiba Inu (SHIB) Giyim Serisi Milano Moda Haftasında!

İlgili Haberler