Dogecoin’de Yeni Hedef!

Mert Özsaban
dogecoin'de yeni hedef! dogecoin kurucu 14 milyonluk teklifi neden reddetti
Bitlo

En popüler Meme Token olan Dogecoin güncel fiyat grafiği ne durumda, DOGE düşüşten nasıl etkilendi, DOGE kaç dolar olacak sorularına bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

30 Dakikalık fiyat grafiğinide Dogecoin fiyat hareketlerini incelediğimizde, düşen bir takoz oluşumu içerisinde olduğunu gözlemleyebiliyoruz. Destek trendi bölgesinde fiyatlanan DOGE, 0,055 Dolar bölgesinden yukarı yönlü dönüş sağlamışken sıradaki ziyaret noktası direnç trendi olacaktır. Ancak fiyat grafiğinde destek ve direnç seviyeleri arasında ara engeller bulunan Doge, bu süreçte dalgalı fiyatlanmalar yaşayacaktır.

Düşen trend kırılımı söz konusu olduğu durumda yukarı yönlü ara hedefi 0,066 Dolar seviyesiyken, ana hedef 0,072 Dolar bölgesinde yer alıyor.

doge-dogecoin-analiz

Dogeco İçin Hedef Kaç Dolar?

Dogecoin, ara destek ve direnç sayabileceğimiz bölgelere göz attığımızda, aşağı yönde düşen ikiz direnç trendleri önemli bir konumda. Bu ikiz bölgenin aşılması durumunda Dogecoin, direkt olarak takoz direncini hedefleyecektir.

doge

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
piyasalar i̇çin kritik hafta! 25 merkez bankası faiz açıklaması yapacak piyasalar icin kritik hafta 25 merkez bankasi faiz aciklamasi yapacak

Piyasalar İçin Kritik Hafta! 25 Merkez Bankası Faiz Açıklaması Yapacak

Sonraki Haber
dolar ve euro'da son durum! fed kararı piyasaları nasıl etkiler? dolar ve euroda son durum fed karari piyasalari nasil etkiler

Dolar ve Euro’da Son Durum! FED Kararı Piyasaları Nasıl Etkiler?

İlgili Haberler