Dogecoin Ne Kadar? Dogecoin Fiyat Yorumu ve Tahminleri

Mert Özsaban
dogecoin ne kadar? dogecoin fiyat yorumu ve tahminleri 7 5
Bitlo

Kripto para dünyasının en popüler köpek tokeni Dogecoin, yatay sirkülasyonuna devam ediyor. 22,500 Dolar seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin’den etkilenerek 0,065 Dolar bölgesine kadar gerileyen Dogecoin’in bu içeriğin yazıldığı saatlerde anlık fiyatı 0,06 Dolar seviyeleri.

doge

Günlük grafikte yatay bir trendde olan Dogecoin için kritik bölge 0,060-0,075 Dolar değerleri. Günlük grafikte bu bölgeyi dip değer olarak kabul etmek oldukça muhtemel ancak 0,048 Dolar seviyesinin altında kalması çok derin fiyat düşüşler getirebilir.

dogeDogecoin için 1 saatlik grafiğe baktığımızda düşen bir kanal trendi gözlemleyebiliriz. Bu düşen direncin kırılması 0,073 Dolar seviyelerine hızlı sıçramalar yaşatabilir. Ancak Dogecoin fiyatının pozitif yönde hareketlenmesi için genel kripto piyasası ve global piyasaların da gidişatının önemli bir veri olduğunu unutmamak gerekli.

doge

Dogecoin günlük grafikte 20 Günlük Üstel Hareketli Ortalama ve 50 Günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) değerlerini incelediğimizide,  iki değer arasındaki bölgenin daraldığını görüyoruz. 20 Günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) değerinin kesişmesi ile 50 Günlük EMA üzerine çıkması oldukça pozitif bir durum olarak değerlendirilebilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
i̇slam memiş sepet tokenları değerlendiriliyor! sepet token

İslam Memiş Sepet Tokenları Değerlendiriliyor!

Sonraki Haber
i̇ngiltere ve galler hukuk komisyonları kriptoyu mülk olarak tanımak i̇stiyor! 17 1

İngiltere ve Galler Hukuk Komisyonları Kriptoyu Mülk Olarak Tanımak İstiyor!

İlgili Haberler