Dogecoin Kırılıma Çok Yakın! DOGE Fiyat Tahmin ve Yorumlar

Mert Özsaban
dogecoin kırılıma çok yakın! doge fiyat tahmin ve yorumlar topluluga göre 30 eylülde dogecoin fiyati su sekilde olacak
Bitlo

Kripto para marketinin en popüler Meme Tokeni Dogecoin güncel fiyat grafiği ne durumda, DOGE kaç dolar olacak, DOGE yeniden yükselecek mi, Dogecoin hedefi kaç dolar sorularına bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

1 Saatlik fiyat grafiğinde Doge fiyat grafiğini incelediğimizde düşen bir trend kanal içerisinde fiyatlandığını görüyoruz. Düşen trend kanalı tipik hareketleri gereği direnç kırılımı ile birlikte yukarı fiyatlanma beklendiğim Dogecoin, düşen direnç trendini 4. kez test etmeye hazırlanıyor. Her kırılım deneyişinde daha da güçlü bir trend haline gelen direnç gün geçtikçe DOGE‘nin işini zorlaştırıyor. b bu baskı gücünü kaybederse kanalın destek bölgesini hedefleyecekken bu bölge 0,052 Dolar seviyesini işaret ediyor. Dogecoin için direnç kırılımının gerçekleşmesi ise fiyatı yukarı yönde etkileyecektir. Ara direnç bölgeleri 0,063 Dolar ve 0,065 Dolar seviyelerindeyken yukarı yönde baskı yapmaya devam ederse önce bu iki ara direnç bölgesinden kurtulması gerekiyor, ana hedef ise 0,072 Dolar bölgesi.

dogeUyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
türkiye cumhuriyeti merkez bankası, politika faizini %12'ye i̇ndirdi! türkiye cumhuriyeti merkez bankasi politika faizini yüzde 12ye indirdi

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası, Politika Faizini %12’ye İndirdi!

Sonraki Haber
2008'den sonra bir i̇lk! i̇ngiltere merkez bankası faiz oranını açıkladı 2008den sonra bir ilk ingiltere merkez bankasi faiz oranini acikladi

2008’den Sonra Bir İlk! İngiltere Merkez Bankası Faiz Oranını Açıkladı

İlgili Haberler