Dogecoin Düşmeye Devam Ediyor! Ne Zaman Duracak?

Mert Özsaban
dogecoin kurucusu billy markus’tan jackson palmer’e sert tepki!
Bitlo

Destek trendini kaybeden Dogecoin fiyat grafiği neler söylüyor, Doge yeniden yükselecek mi, Dogecoin kaç dolara düşecek sorularına gelin bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

Destek bölgelerini bir bir kaybeden Dogecoin, yükselen ana destek trendini kırmış durumda. Geçtiğimiz hafta sonu Bitcoin’de gerçekleşen çalkantılı fiyat hareketleri çoğu Altcoin’i olduğu gibi en popüler meme coin Doge’yi de oldukça negatif etkiledi. Kripto para piyasasında gerçekleşen hızlı hareketler sonrası destek bölgelerini kaybeden Dogecoin için negatif yönde hedef 0,057 Dolar konumuyken, bu desteğin Dogecoin için bir emniyet kemeri niteliğinde olduğunu söyleyebiliriz.

Olası pozitif geri dönüşlerde Doge fiyatının 0,065 Dolar üstüne çıkması durumunda Dogecoin için 0,075 Dolar konumunu tekrardan hedefleyebiliriz.

dogecoin düşmeye devam ediyor! ne zaman duracak? doge

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin ‘en kötü kripto para birimlerinden biri’ mi? bitcoin en kötü kripto para birimlerinden biri mi1

Bitcoin ‘En Kötü Kripto Para Birimlerinden Biri’ Mi?

Sonraki Haber
ethereum güncellemesi defi ve stablecoinleri etkileyecek mi?

Ethereum Güncellemesi DeFi ve Stablecoinleri Etkileyecek mi?

İlgili Haberler