Coinbase işlemcileri 6 Coin’de Yüksek Kazanç Öngörüyor

Coinbase-islemcileri-6-Coin-Yuksek-Kazanc-ongoruyor

Coinbase veri tabanındaki bilgilere göre platformun kullanıcıları Bitcoin dahil olmak üzere 6 kripto parada ciddi kazanç fırsatı öngörüyor. Son günlerde kripto paralarda yaşanan büyük kayıplar alım fırsatı olarak değerlendiriliyor.

Coinbase, müşterilerinin yapmış oldukları işlemleri kamuya açık halde sunuyor. 24 saatlik alım satım pozisyonları oranlar halinde görüntülenebiliyor. Buna göre son 24 saatte Coinbase müşterileri %68 oranında BTC longlamış görünüyorlar. BTC’yi %67 ile LRC, %65 ile YFI coin izliyor.

Coinbase müşterilerinin alım oranı yüzde 60’ın üzerinde olan diğer kripto paralar şu şekilde: Cosmos (Atom) %65, Ethereum %62, Uniswap %61. 

Bu arada Coinbase’de bazı kripto paraların son günlerdeki düşüş oranları da dikkat çekiyor. Celo %78, Compound %70 ve Stellar Lumens (XLM) piyasa ortalamasının çok üzerinde düşüş yaşayarak adeta çakılmışlar.

Kripto para sektörüne 2012 yılında giren Coinbase’nin dünyanın her yerinden 35 milyondan fazla müşterisi olduğu ve yüzlerce çalışanı bulunduğu kaydediliyor.

Not: Bu yazıda yatırım tavsiyesi verilmemiştir ve beklentiler Paranfil’in görüşleri değildir.

Kripto paralar ile ilgili son dakika haberlerinden anında haberdar olmak için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz. https://t.me/paranfil

Bir Cevap Yazın