Celsius Network’te Son Durum! CEL Fiyat Tahmin ve Yorum

Mert Özsaban
celsius-network
Bitlo

Celsius Network güncel fiyat tablosu ne durumda, CEL yükselecek mi, Celsius hedefi kaç dolar, CEL kaç dolar olacak, CEL yeniden yükselir mi sorularına bu yazımızda birlikte cevap verelim.

30 Dakikalık fiyat grafiğinde CEL hareketlerini gözlemlediğimizde yükselen bir trend kanalı içerisinde hareket ettiğini görüyoruz. Bu kısa zaman vadeli fiyat tablosunda destek trendini ziyaret eden ve tepki alarak direnç bölgesini gözüne kestiren Celsius Network, yükselen kanalı tablosunun getirdiği tipik kırılım hareketi ile birlikte ilerleyen dönemde destek trendini kaybetmesi durumunda ana grafikte yer alan kırmızı ana desteğe yönelecektir.

celsius network'te son durum! cel fiyat tahmin ve yorum cel1

CEL Hedefi Kaç Dolar? Son Durum Ne?

1 Saatlik Celsius Network fiyat grafiğinde hareketleri icelediğimizde yükselen bir ana trend yönü görüyoruz. Bu yükseliş kırmızı renkli yükselen destek trendine gerçekleşen ziyaretler ile devam etmiş. Sonuç olarak kısa zaman vadeli CEL fiyat grafiğinde beklediğimiz kırılım ana trende ziyaret ile sonuçlanarak Celsius Network gelecek fiyat hareketlerini destekleyecektir.

celsius network'te son durum! cel fiyat tahmin ve yorum cel2

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
türkiye’de kripto madenciliği saldırıları i̇vme kazanıyor! türkiyede kripto madenciligi saldirilari ivme kazaniyor1

Türkiye’de Kripto Madenciliği Saldırıları İvme Kazanıyor!

İlgili Haberler