Celsius, Krize Çözüm Bulmak Konusunda Kararlı

İpek Kulaksız
celsius, krize çözüm bulmak konusunda kararlı 9 3
Bitlo

Geçtiğimiz haftaya damgasını vuran konuların Celsius likidite sorunları, Bitcoin’deki büyük düşüşü tetikleyen durumlardan biri olurken, platform krizi çözmek konusunda kararlı olduğunu belirtti.

Çözüm bulmak konusunda kararlılık sürüyor

Celsius blogu üzerinden yapılan açıklamalarda, topluluk çıkarlarının platformun öncelikleri arasında olduğunu, düzenleyiciler ve yetkili kişilerle ortak bir şekilde çalışmalara devam edecekleri aktarıldı.

“Çekim, takas ve transfer işlemlerini durdurmamızın üzerinden bir hafta geçti. Faaliyetlerimizin ve likiditemizin yeniden istikrara kavuşturulmasının ana hedefimiz olduğunun bilinmesini istiyoruz. Hem düzenleyiciler hem de yetkililerle çalışmalarımız ve açık diyalog politikamız devam ediyor. Çözüm bulma kararlılığımız devam edecek. Topluluğumuzun çıkarlarına yönelik politikamız önceliğimizdir. Devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz.”

CEO Mashinsky, AMA’lara son verdi

Hatırlamak gerekirse, son yıllar içerisinde her Cuma günü AMA etkinliği gerçekleştiren ve camianın sorunlarına yanıt veren Celsius CEO’su Alex Mashinsky, bu hafta içerisinde söz konusu bu soru cevap etkinliği yapmadı. Açıklama kapsamında, AMA’larla beraber Twitter Spaces faaliyetlerinin de son bulacağı belirtildi. Platformun kendi tokeni olan CEL, son 24 saat içerisinde %20’lik bir artışla yazının hazırlandığı sırada 0,66 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
usdd’de depeg, derinleşmeye devam ediyor! 7 3

USDD’de Depeg, Derinleşmeye Devam Ediyor!

Sonraki Haber
i̇spanyol havayolu devi vueling, kripto parayla ödeme kabul etmeye başlıyor 10 1

İspanyol Havayolu Devi Vueling, Kripto Parayla Ödeme Kabul Etmeye Başlıyor

İlgili Haberler