Cardano, Shiba Inu ve XRP’ye Olan İlgi Artıyor!

İpek Kulaksız
cardano, shiba inu ve xrp'ye olan i̇lgi artıyor! cardano shiba inu ve xrpye olan ilgi artiyor
Bitlo

Sosyal medya popülerliği yüksek olan kripto paralar daha çok konuşuluyor olsa da, analiz firması Santiment, bu durumun böyle olmadığını gösterdi.

Firmanın yaptığı son analizlere göre Ethereum (ETH), XRP, Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) ve Polygon (MATIC) en çok konuşulan kripto paralar arasındadır. Santiment tarafından yayınlanan rapora göre sosyal medyada kripto paralarla ilgili en çok konuşulan konu, şu anki fiyatların dip seviyesi olup olmadığıdır.

“Balinalar AAVE alımı yapıyor”

cardano, shiba inu ve xrp'ye olan i̇lgi artıyor! cardano shiba inu ve xrpye olan ilgi artiyor1

Bu süreçte balinaların hareketlerini takip etmekten geri kalmayan Santiment, bir grup yatırımcının son zamanlarda AAVE aldığını belirtti ve ekledi:

“Bin ila 1 milyon AAVE sahibi olan adres sayısında %54 artış var. Bu, AAVE için tüm zamanların en büyük sayısı olarak değerlendirildi. Bu noktada varlık için önemli olan, 10 milyon AAVE’ye sahip olan kişi ve şirketlerin sonunda bu tokeni dolaşıma sokmayı bırakıp bırakmayacaklarıdır.”

Santiment, AAVE’nin yanı sıra LINK üzerinde de ekstra bir satın alma durumu olduğunu ve 10.000 ila 1 milyon LINK tutan adreslerin son 4 ayda tokenlerini yüzde 3’ten fazla artırdığını belirtti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
mike novogratz:

Mike Novogratz: “Bitcoin Yalnızca Bu Şartla Kazandırır!”

Sonraki Haber
ünlü analiste göre bu altcoinler 2022 yılında patlayacak!

Altcoin Rallisi Ne Zaman Başlayacak?

İlgili Haberler