Cardano (ADA), Daha Agresif Fiyatlandırılıyor!

Özlem Özbek
cardano (ada), daha agresif fiyatlandırılıyor! 11 2
Bitlo

Messari tarafından yakın zaman önce yayınlanan rapora göre, Cardano (ADA), blok zincirinin benimsenme ölçütlerine göre, “daha agresif bir fiyatlandırmayla” ilerliyor.

Yapılan değerlendirmeler, önemli teknik iyileştirmeler getirmesi beklenen Vasil yükseltmesinden önce yapılmıştır. Messari verileri, günlük işlem sayısına bakıldığında, Cardano‘nun Solana, Algorand, Tezos ve NEO‘nun arkasında olduğunu gösteriyor. Cardano aynı zamanda Solana ve Algorand’dan daha az toplam değere (TVL) sahiptir.

Milyarder Mark Cuban, kısa bir süre önce Cardano’nun geçtiğimiz Eylül ayı içerisinde akıllı sözleşmelerin başlatılmasından bu yana önemli bir etki yaratmadığını belirtti. Yayınlanan Messari raporu, Solana’nın öncelikli temel ölçütlerde rakiplerin üzerinden yükseltildiğini ortaya çıkardı. Ağın ekosistemini destekleyen bir simge haline gelen Solana’nın (SOL), ADA ve diğer alternatiflere göre tutuklu olarak fiyatlandırıldığını belirtti. Elde edilen verilere göre ADA ve SOL şu an için piyasa değeri açısından yedinci ve dokuzuncu sırada yer alıyor.

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
adx indikatörü

ADX İndikatörü Nedir? ADX-DMİ İndikatörü

Sonraki Haber
mike mcglone’dan bitcoin yorumu! bitcoin 100.000 doları görecek mi?

Mike McGlone’dan Bitcoin Yorumu! Bitcoin 100.000 Doları Görecek mi?

İlgili Haberler