Bu Token’da Fırsat Zamanı! “Fiyat Yükseliyor”

Özlem Özbek
bu token'da fırsat zamanı!
Bitlo

En etkili Blockchain kuruluşlarından biri olarak kabul edilen Chainlink’in yerel tokeni LINK, kendi etkisini yaratmaya başladı.

Akıllı sözleşme şirketi Chainlink’in tokeni LINK’te hareketlilik yaşanıyor. Token, son 7 gün içerisinde %12’ye yakın artış yaşadı ve son 24 saat içerisinde ise %8’lik bir artış oldu. Eight Global’in kripto analisti ve CEO’su Michael van de Poppe, LINK için “bir ömür boyu fırsat” olabilir değerlendirmesini yaptı. 6-8 dolar arasında değişkenlik gösteren LINK, kritik bir seviye olarak değerlendirilen 7 dolar seviyesini geçerek şu anda 7.92 dolardan hareket ediyor. Artışlarla beraber LINK’in toplam piyasa değeri ise yaklaşık %8 oranında arttı.

bu token'da fırsat zamanı!

Kripto para uzmanlarının pek çoğu Chainlink’i değerli bir fırsat olarak görüyorlar. LINK’in pek çok varlığın aksine, Web 3.0’da açık bir kullanım durumu vardır. Akıllı sözleşmeler ve blok zincir platformları için çeşitli araçlar sağlamasıyla ön plana çıkan Chainlink, kripto dünyasının güvenini kazanmayı başarmış bir şirkettir. Bu da LINK’in ön plana çıkmasında etkili durumlar arasındadır.

Ethereum, BNB Chain, Solana ve Polygon üzerinden pek çok entegrasyon gören LINK’in fiyatı, tepe şirketi Chainlink’in büyümeye devam etmesi halinde daha da yükselecek gibi gözüküyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ronin, 30 milyon doları kurtarmayı başardı ronin 30 milyon dolar daha kurtarmayi basardi

Ronin, 30 Milyon Doları Kurtarmayı Başardı

Sonraki Haber
popüler kripto analisti terra (luna) hakkında konuştu!

Terra Luna Hedef Kaç Dolar? LUNA Yeniden Yükselecek Mi?

İlgili Haberler