Bu Altcoin Yatırımcıların Favori Kripto Parası Oldu!

Cem Yilmaz
bu altcoin yatırımcıların favori kripto parası oldu! adsiz tasarim 67
Bitlo

Kripto paralar üzerinde yapılan araştırmalar ve anketler her geçen gün artmaktadır. Bu araştırmalar kripto sektörü hakkında hem yatırımcıların görüşlerini hem de sektörün durumunu anlamakta fayda sağlamaktadır.

CoinShares’in yaptığı en son çalışmada temmuz ayında kripto para yatırımları 474 milyon dolara ulaşmıştır. Haziran ayında kripto paralardan 481 milyon dolarlık bir çıkış gerçekleşmişti. Temmuz ayı ile birlikte haziran ayında kripto para sektöründen çıkan miktara yakın bir giriş gerçekleştiği görülmektedir.

CoinShares araştırma başkanı James Butterfill, dijital varlıklara yapılan yatırımların geçtiğimiz hafta 81 milyon dolar olduğunu ve son beş haftada 530 milyon dolarlık bir artış olduğunu ifade etti. Bu yatırımların 82 milyon doları ABD ve Kanada’dan gelmiş durumda.

En büyük altcoinlerden Solana, kripto para yatırımcılarının favorisi oldu. 1.5 milyon dolarlık piyasa girişiyle Solana yatırımcıların birinci sıradaki kripto parası oldu. Solana’ya yılın başından bu yana yatırımcılar tarafından 114 milyon dolar yatırıldı. Solana yılın başından bu yana yatırımcıların favorisi olmaya devam ediyor.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı esnada Solana, %0.89’luk bir düşüş yaşayarak 41.23 dolardan işlem görmektedir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
singapur merkez bankası stablecoin için halkın fikrini alacak! adsiz tasarim 66

Singapur Merkez Bankası Stablecoin için Halkın Fikrini Alacak!

Sonraki Haber
temmuz'da en çok yükselen kripto paralar şunlar oldu,

Temmuz’da En Çok Yükselen Kripto Paralar Şunlar Oldu, “Bitcoin İlk Sırada!”

İlgili Haberler