BitMEX kurucusu Arthur Hayes, ‘Meme Coinler Daha da Düşebilir’

Özlem Özbek
bitmex kurucusu arthur hayes, 'meme coinler daha da düşebilir' 16 1
Bitlo

BitMEX kurucusu Arthur Hayes, Medium hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla beraber kripto paralar ile ilgili açıklamalar yaptı. 

17 Haziran günü Medium hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Arthur Hayes, Bitcoin’in 25.000 ve Ethereum’un 1500 dolar seviyelerini dip yapacağı şeklinde belirttiği düşüncelerinin yanlış olduğunu kabul etti. İtibari paraların likidite durumlarının gelecek süreçte 6-12 ay boyunca insanları zorlu bir duruma sokacağını belirten Hayes, meme tokenlerin %50 ya da daha fazla düşüş yaşayacağını belirtti. Fed’in 75 baz puanlık faiz artırımı yapmasının sonuçları 30 Haziran ile 5 temmuz arasında yaşanacağını belirten BitMEX kurucusu, düşük yönlü ivmenin bu hareketler karşısında daha da hızlanacağını belirtti. 

Kripto paraların bu süreçte genellikle düşüş yönlü hareket edeceğini belirten Hayes, bir sonraki boğa sezonu için kripto paraları yorumladı. Söz konusu bu kripto paraların çeşitli özelliklere göre yorumladığını dile getiren Hayes’e göre bir sonraki boğa sürecinde yatırım yapacağı kripto paraların özelliklerinden söz etti. Bunların; en yüksek seviyelerden %75 – %99 arasında düşüş yaşamış ve hizmeti kullanmak adına sermaye harcayan kullanıcılara sahip projeleri olması gerekiyor. Hayes, ​​PancakeSwap, Uniswap, Ens ve LooksRare adlı kriptoları inceledi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin (btc) yatırımcıları tarihi kayıp yaşadı 14

Bitcoin (BTC) Yatırımcıları Tarihi Kayıp Yaşadı

Sonraki Haber
usdt’nin piyasa değeri düşüyor! tether

USDT’nin Piyasa Değeri Düşüyor!

İlgili Haberler