Bitcoin’in 20 Bin Dolara Düşeceğini Öngören Uzmandan Yeni Tahmin! Yeni Öngörüsü Nedir?

Özlem Özbek
bitcoin'in 20 bin dolara düşeceğini öngören uzmandan yeni tahmin! yeni öngörüsü nedir? bitcoinin 20 bin dolara düsecegini öngören uzmandan yeni tahmin yeni öngörüsü nedir1
Bitlo

InTheMoneyStocks’un Baş Piyasa Stratejisti Gareth Soloway, Bitcoin sert düşüşler yaşamasına rağmen daha da sert düşüşlerle karşı karşıya kalacağını söylüyor.  

Kitco News’te konuşan uzman stratejist, düşüş eğiliminin son bulmaktan uzak olduğunu söyleyerek, Bitcoin’in geçtiğimiz hafta hisse senedi piyasasındaki satışlar esnasında güçlü desteğini geride bıraktığını gösteren bir grafik paylaştı. Haziran ayından bu yana istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam eden Bitcoin, Cuma günü %10’luk düşüş yaşadı ve grafiklere göre düşüş trend çizgisinin devam ettiği görüldü. Gareth, bu şekilde devam etmesi halinde 2017’nin en düşük seviyelerinin test edilmesini beklediğini dile getirdi.

Yeni dip seviyesi 12.000 dolar mı?

bitcoin'in 20 bin dolara düşeceğini öngören uzmandan yeni tahmin! yeni öngörüsü nedir? bitcoinin 20 bin dolara düsecegini öngören uzmandan yeni tahmin yeni öngörüsü nedir

Stratejist, Bitcoin’in 15.000 doların altına düşme ihtimali konusunda uyardı ve ekledi

“Bunun altına inersek… sonraki durak 12k veya 13k olacak… yani aşağıya doğru gidiyoruz. Orada yol boyunca zorlu bir yol olacak.”

Ethereum hakkında neler düşündüğü sorulduğunda Garent, birleşme noktasında bir dalgalanma ihtimali olmasına rağmen, sonuçlarında seviyelerin nasıl olacağını tahmin edemediğini belirtti. Ancak daha önceki boğa sezonlarına bakıldığında Ethereum’un çok yüksek ihtimalle 645 dolar seviyelerine gerileyeceğini söyledi. Stratejist, Bitcoin’in 12-13 gibi kritik bir seviyeye inmesi halinde Ethereum’un da bu seviyelerde olma ihtimali olduğunu düşünüyor.

Bitcoin yazının hazırlandığı dakikalarda 20,349 dolar seviyesinde ilerliyor.

 

 

 

 

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
sec ve cftc, kripto hedge fonlarına odaklanıyor sec ve cftc kripto hedge fonlarina odaklaniyor

SEC ve CFTC, Kripto Hedge Fonlarına Odaklanıyor

Sonraki Haber
binance 1,68 milyondan fazla bnb yaktığını açıkladı

BNB Kaç Dolar Olacak? BNB Güncel Fiyat Tahmini ve Yorum

İlgili Haberler