Bitcoin ve Altcoin’ler Güne Nasıl Başladı?

Özlem Özbek
bitcoin ve altcoin’ler güne nasıl başladı? bitcoin ve altcoinler gune nasil basladi
Bitlo

Haftayı hareketli geçiren Bitcoin (BTC) ve altcoin’ler tekrar yükselişe geçti.

Güne alıcı sinyalleri vererek başlayan Bitcoin ve altcoin’ler, grafiklerde yeşile dönmüş gözüküyor. Son 24 saate bakıldığında kripto para piyasasına yüzde 5 oranında para girişi oldu ve toplam piyasa değeri 952 milyar dolara yükseldi.

Bitcoin güne nasıl başladı?

Lider kripto para birimi BTC, son 24 saatte % 3.21 oranında yükseliş yaşadı ve 19,336 dolar seviyesine ulaştı. BTC, 372.3 milyar dolarlık piyasa değeriyle, hakimiyeti 39.1’e çıkardı. 19 Eylül tarihinde 18.626 doların altına düşen BTC, mumun uzun bir fitil bırakması alt seviyelerden gelen güçlü alımlar olduğunu göstermektedir.

Altcoin’ler güne nasıl başladı?

bitcoin ve altcoin’ler güne nasıl başladı? bitcoin ve altcoinler gune nasil basladi1

Lider altcoin Ethereum (ETH), 164.9 milyar dolarlık piyasa değeri ile son 24 saat içerisinde yüzde 7’ye yakın yükseliş sağlayarak 1,341 dolardan el değiştiriyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan Merge güncellemesinin ardından sert düşüşe geçen ETH, son 7 gün içerisinde %8,24 oranında düşüş yaşamıştı.

Son 24 saat içerisinde yüzde 30,36 yükseliş gösteren XRP’nin (XRP), 0.53 dolardan işlem görüyor. En çok kazandıran kripto paralar listesinde ilk sırada yine XRP geliyor. Son 24 saat içerisinde en çok kaybettiren listesinin ilk sırasında ise yüzde 4,38 düşüşle Terra Classic (LUNC) yer alıyor. LUNC, yazım sırasında 0.00027346 dolardan el değiştiriyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ripple, 1 milyar xrp teşviki dağıtmaya karar verdi!

Ripple’da Yükseliş Yeni Başlıyor! XRP’de Son Durum!

Sonraki Haber
cake kırılıma çok yakın! pancakeswap token kaç dolar olacak? pancakeswap nedir

CAKE Kırılıma Çok Yakın! PancakeSwap Token Kaç Dolar Olacak?

İlgili Haberler