Bitcoin Gücünü Artırmaya Devam Ediyor

Bitcoin-Gucunu-Artirmaya-Devam-Ediyor-btc

Kripto paralar ile ilgili verileri barındıran Coin Metrics son günlerde Bitcoin (BTC)’deki aktif adres sayısının artış gösterdiği konusunda veriler yayınladı.

BTC aktif adres sayısı son iki yılda hiç ulaşmadığı seviyelere gelerek Bitcoin’in güçleneceği konusunda sinyaller verdi.

Kripto varlık yönetimi firması Ikigai Fund’da nicelik stratejisi Başkanlığı yapan Hans Hauge, Coin Metrics verilerinde yer alan BTC aktif adres sayılarının artışına dikkat çekti. 

Twiitter’da yaptığı açıklamada “Bitcoin’in karmaşık olması gerekmiyor. Arz sınırlandı ve kullanıcı sayısı tüm bu zaman boyunca katlanarak artıyor.” ifadelerini kullandı.

Aktif adreslerin verileri bir kriptonun benimsenmesi konusunda yapılan araştırmalarda etkili rol oynamaktadır. 

25 Eylül’de, BTC aktif adres sayısı, 2017 boğa piyasasından bu yana en yüksek seviye olan 1,14 milyona fırladı. Bu veriler Bitcoin’in gücünü gittikçe arttırdığı konusunda fikir sahibi olmamıza olanak sağlıyor.

Bitcoin Fiyatı Artacak Mı?

Kripto para stratejisti ve trader Bitcoin Jack, BTC’nin bir önceki direnç noktasının şu an destek noktası haline geldiğini belirtti. 

Bitcoin’in uzun vadede yükselişi göz ardı edilemezken kısa vadede düşüş göstereceği konusunda Michaël van de Poppe (Crypto Michael) 78 bin kişilik takipçi kitlesine şu ifadeleri kullandı:“Daha düşük yüksekler ve daha düşük dipler yaptığımıza göre, bu yapıdan sonra bu düşük seviyeyi kırmamız çok muhtemel ve daha sonra piyasalarda bu düzeltmenin sonunu onaylamak için 9 bin 600 dolara yaklaşacağız.”

Kripto paralar ile ilgili son dakika haberlerinden anında haberdar olmak için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz. https://t.me/paranfil

Bir Cevap Yazın