Bitcoin Fonuyla Yüzde 27 Bin Kazancı Aşan Pantera: “En Kötüsü Geride Kaldı”

Özlem Özbek
bitcoin fonuyla yüzde 27 bin kazancı aşan pantera:
Bitlo

Kripto para piyasasının önemli yatırım şirketlerinden Pantera Capital’in CEO’su, kripto para piyasasındaki en kötü sürecin dört ay önce son bulduğunu söyledi.

Kripto varlıklar, geçtiğimiz yıla göre rekor düzeyde düşüş yaşamış olsa da, halen yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Öyle ki bireysel yatırımcıların yanı sıra kurumsal yatırımcılar da yeni yatırım alanları oluşturmak için kripto piyasasını yakından takip ediyor. Bu anlamda uzmanlar Bitcoin’de uzun vadeli talebin kusursuz bir performans sergileyeceğini düşünüyor.

Günlük hayatı değiştirecek

Yılın başından bu yana ciddi düşüşler yaşanması sebebiyle kripto piyasasının, bu zamana kadar ki en zor ayı piyasası içinde olduğu düşünülüyor. Ancak artık ayı piyasasının geride kaldığını söyleyen Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, piyasanın Bitcoin’i blok zinciri için bir vekil olarak görmeye alıştığını belirterek “İlginç yüzlerce proje var.” dedi.

bitcoin fonuyla yüzde 27 bin kazancı aşan pantera:

CNBC ile gerçekleştirilen konuşmada, Morehead, kripto para gibi yıkıcı etkileri olabilecek teknolojilerin günlük hayatta pek çok noktada değişiklik yapabileceğinden söz etti.

Morehead konuyla ilgili yaptığı açıklamada,

“35 yıldır konjonktür hareketlerindeki deneyimimden anladığım kadarıyla, dört ay önce en kötü kısmı atlattık. Piyasanın yüzde 75-80 düştüğü bir ortamda buna bir de kaldıraç eklerseniz işiniz zorlaşır. Sanırım bunun büyük bir kısmı çoktan sona erdi” şeklinde konuştu.

Fon, yüzde 30 binlik kazanca yaklaştı

Kripto benimsenmesinin hızla artmaya devam edeceğini düşünen Pantera CEO’su, blok zincir teknolojisinin önünde sadece dört, beş yıl olduğunu ve bu sürenin sonunda milyonlarca insanın bu teknolojiyi kullanacağını savundu. Kripto para sektöründe önemli şirketlerden biri olan Pantera, Bitcoin fonuyla büyük başarı elde etti. Şirketin Bitcoin fonu 9 yıl içerisinde yüzde 27 bin 800 kadar kazanç getirdi. Fon yüksek meblağ getirmesinin yanı sıra ABD’deki ilk Bitcoin fonu olmasıyla da biliniyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
fed faiz kararı sonrası bitcoin ve altcoin'lerde güncel rakamlar! fed faiz karari sonrasi bitcoin ve altcoinlerde guncel rakamlar

FED Faiz Kararı Sonrası Bitcoin ve Altcoin’lerde Güncel Rakamlar!

Sonraki Haber
bu altcoin'de kırılım gerçekleşti! günün en popüler coini! bitcoin ve altcoinler güne nasil basladi1 1

Bu Altcoin’de Kırılım Gerçekleşti! Günün En Popüler Coini!

İlgili Haberler