Bitcoin Almak İçin Uygun Zaman Mı?

İpek Kulaksız
bitcoin almak i̇çin uygun zaman mı? 16 1
Bitlo

Lider kripto para Bitcoin (BTC), hareketli günlere devam ederken güçlü bir direnç seviyesi oluşturma çabaları da sürüyor.

Hareketliliğin devam etmesi analistleri harekete geçiren bir durum olup, konuya dair pek çok yorum yapılıyor. CryptoQuant analisti Tomáš Hančar’a göre, Bitcoin almak için uygun bir zaman ancak 20 bin doların altında bir başka düşüşe de hazırlıklı olmak gerekiyor. 18 Haziran gününe gidildiğinde, BTC’nin 17.622 dolara kadar gerilediği görülüyor. O günden bu yana Bitcoin, uzun bir yol kat etti ve şu anda 23.340 dolar seviyelerinde seyrediyor.

O günden bu yana herhangi bir dip seviyesinin yaşanmadığına dair ciddi söylemler bulunuyor. Analistin belirttiği üzere dip seviyesi henüz gelmemiş olabilir. Analist Tomáš Hančar’ın belirttiği üzere, ölçeklendirme için uygun zaman olabilir. Ancak 20 bin doların altına düşmesi halinde de tekrar bir alım şansı olabilir diyerek dikkatli olunması gerektiğini belirtti. Potansiyel bir yükseliş sürecine geçildiğinden emin olunması daha kararlı ilerlemek için etkili olacaktır.

 

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
elon musk, dogecoin desteğine devam ediyor! 14 1

Elon Musk, Dogecoin Desteğine Devam Ediyor!

Sonraki Haber
dikkat çeken tahminler,

Dikkat Çeken Tahminler, “SHIBA INU ve DOGECOIN” Nasıl İlerliyor?

İlgili Haberler