Bitcoin 100.000 Doları Görecek mi?

Gülcan Uyanıker
bitcoin 100.000 doları görecek mi?
Bitlo

Bitcoin dün sert bir aşağı yönlü hareket yapıp 28 bin dolara gerilerken, ardından tekrar 29 bin doların üzerine çıkmayı başardı. Makroekonomi araştırma firması Lamoureux’un başkanı Yves Lamoureux, yeni bir boğa sezonunun arifesinde olduğumuzu belirtti.

Bitcoin 100 Bin Dolara Gidecek

MarketWatch ile yaptığı röportajda Lamoureux, yeni bir boğa sezonunun başlamasının yakın olduğunu ve Bitcoin’in 2023’ün sonunda 100.000 dolara ulaşmasını beklediğini belirtti:

Büyük bir satın alma sinyali vermiyorum ama evet, yavaş yavaş satın almaya başlayabilirsiniz. Bitcoin 30.000 dolar civarında gezinmeye devam ediyor ve en yüksek seviyesi olan 69 binden %55 daha düşük. Bunların hepsi ayı piyasasından çıkma kriterlerini karşılıyor. Bitcoin’in 2023’ün sonunda 100.000 dolara ulaşmasını ve rallinin 2025’e kadar sürmesini bekliyorum. Bitcoin’in bir sonraki dönüm noktası, 2024’te ödül yarılanması olacak.

Daha önce birçok kez Bitcoin konusunda şüpheci olan ancak daha sonra fikrini değiştiren Lamoureux, yatırımcıları altcoinler konusunda uyardı ve şu ifadeleri kullandı:

Bitcoin ile daha çok ilgileniyorum çünkü Bitcoin şu anda tüm kripto para birimlerinin kralı ve lider para her şeyden önce gelecek. Diğer kripto para birimleri Bitcoin gibi olmak istiyor ama değiller. Fazla kafa karıştırmayın, Bitcoin’den uzak durmayın.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
btc'de yön nereye? terra 2.0 ve luna airdrop! btc de yon neresi luna airdrop

BTC’de Yön Nereye? Terra 2.0 ve Luna Airdrop!

Sonraki Haber
metamask, asset reality ile ortak oldu! cem2

MetaMask, Asset Reality ile Ortak Oldu!

İlgili Haberler