Balinalar Basic Attention Token’de İşlem Yapıyor!

Gülcan Uyanıker
balinalar basic attention token'de i̇şlem yapıyor!
Bitlo

Balina izleme platformu Whale Stats tarafından yayımlanan verilere göre, ilk 1000 Ethereum balinası, son 24 saat içinde en fazla Basic Attention Token (BAT) takas etti.

En büyük Ethereum balinalarının hareketlerini takip eden istatistik alanı Whale Stats Data’ya göre, balinalar sıkı bir şekilde BAT alım-satımı yapıyor. Basic Attention Token (BAT),  son 7 günde %20 artış gösterirken, bu oran son 24 saatte yaklaşık %1’de sabit kaldı. 

Whale Stats verilerine göre, ilk 1000 ETH balinası, Ethereum dışında en fazla Shiba Inu’yu (SHIB) tutmaya devam ediyor. Bu listede Shiba Inu’yu FTT, USDT, GALA, OKB, CRO, BEST, USDC ve MATIC takip ediyor. Paylaşılan verilere göre ise balinalar şu anda %9.33 SHIB ve %6.54 FTT’ye sahip.

24 saatlik verilere baktığımız zaman Ethereum dışında en çok USDT ve Shiba Inu alan balinaların alım yaptığını görüyoruz. Bu kripto paraları ise FET, SNX, GRT ve SLP takip ediyor. Açıklamalara göre ise en çok satılan tokenler arasında USDT, ETH, MATIC, FTM, DAI, USDC, AXS bulunuyor.

balinalar basic attention token'de i̇şlem yapıyor! whales traded most basic attention token bat in last 24

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
şangay polisinden kripto bazlı saadet zincirine operasyon

Kripto Piyasalarına Yön Veren 3 Kilit İsim

Sonraki Haber
floki inu türk televizyonunda!

Elon Musk Dogecoin’in Ardından Floki Tweetleri Paylaşıyor

İlgili Haberler