Analist Jason Pizzino’dan Şaşırtıcı Bitcoin Yorumu!

Özlem Özbek
analist jason pizzino'dan şaşırtıcı bitcoin yorumu! analist jason pizzinodan sasirtici bitcoin yorumu
Bitlo

Kripto dünyasının başarılı analistlerinden Jason Pizzino, 275.000 Youtube abonesine Bitcoin (BTC) klasik dip modeline yaklaşmadığını duyurdu.

Kripto paralar üzerine yaptığı analizlerle, lider kripto paranın dibe vurmadan önce bir kez daha düşeceğinden söz eden Pizzino, Bitcoin fiyatının klasik bir dip modeli oluşturmadığını ve çift dipli bir sinyal verdiğini söyledi. Çift dipli sinyal modeline göre BTC fiyatı şu anki rakamlarından daha da sert düşüş yaşayabilirler. Bitcoin fiyatı, dün akşam saatlerinde açıklanan FED faiz kararı ile volatilite yaşamış ve şu anda 19,144 dolar seviyesindedir.

Bitcoin düşüş yönünde hareket edebilir

Yeni açıklamalarda bulunan kripto stratejisti Jason Pizzino, içinde bulunduğumuz ayı piyasasında Bitcoin’in bir kez daha düşeceğinden söz etti. Video içerisinde grafikler ile durumu anlatan Pizzino, 19 bin dolarlık seviyenin çok daha altına düşeceğinden söz etti. Pizzino, her ne kadar düşüş yaşanacağından söz etse de iyimser davrandı ve Haziran ayındaki kadar sert olmayacağını söyledi.

analist jason pizzino'dan şaşırtıcı bitcoin yorumu! analist jason pizzinodan sasirtici bitcoin yorumu1

Bitcoin için tahmini dip seviyesi

Pizzino, Bitcoin dibi göreceği aralık hakkında gerçekçi tahminlerde bulundu

“Piyasa duyarlılığı her zaman yakından takip ettiğimiz bir kriter ve bir süredir korku halinde. Yani, fiyattaki düşüş o kadar da fazla olmayabilir. 13.000 dolar ile 16.000 dolar aralığına düşüş yaşanabilir. O seviyelerde yatırımcı hissiyatı aşırı korkuya yönelecek. Dolar değeri açısından baktığımızda, Bitcoin’e karşı çok daha güçlü olduğu zamanları da gördük. Kasım 2021-Ocak 2022 ya da Mart 2022-Haziran 2022 arasında olduğu gibi oynamasını beklemiyorum.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
2008'den sonra bir i̇lk! i̇ngiltere merkez bankası faiz oranını açıkladı 2008den sonra bir ilk ingiltere merkez bankasi faiz oranini acikladi

2008’den Sonra Bir İlk! İngiltere Merkez Bankası Faiz Oranını Açıkladı

İlgili Haberler